Мінітрактор «Булат»: відмінне поєднання надійності і потужності!

Мінітрактор «Булат», незважаючи на слов'янська назва, проводиться в Піднебесній. Він є спільним дітищем індійських і китайських тракторостроителей. Основою для його розробки став відомий у всьому світі трактор Jinma: китайську модель сумлінно адаптували під сільськогосподарські і комунальні потреби країн пострадянського простору.

Завдяки широкому модельному ряду і дивовижною невибагливості до умов експлуатації минитрактора цієї марки користуються широкою популярністю серед аграріїв нашої країни.

Основні характеристики мінітракторів «Булат»

Мінітрактори «Булат» випускаються в декількох моделях і модифікаціях. Моделі з цифрою «1» (наприклад, 120, 150) на початку номера класифікуються як мототрактора і є, по суті, модифікацією важких мотоблоків. «Булат» 240 і вище - це вже повноцінні трактора, що відрізняються від великогабаритної сільгосптехніки лише розмірами. Вони можуть нести всіляку навішення, в тому числі, лопати-відвали і ковші. Машини пристосовані для тривалої роботи в широкому діапазоні температур.

Мінітрактори цієї марки оснащуються 3-4-х циліндровими дизельними двигунами потужністю від 24 до 40 к.с. з рідинної системою охолодження. Найпотужнішим представником сімейства на даний момент є сорокасільний «Булат -404», здатний нести навішення масою до 660 кг.

Зверніть увагу на відмінні риси «Булатів»:

    • Чудова маневреність - більшість моделей має радіус розвороту до 3 м.
    • Всі «Булат» потужністю понад 24 к.с. мають кермо з гідропідсилювачем.
    • Привід 4х4 і блокування диференціала є у всіх моделей.
    • Продумана і ергономічна панель управління, повноцінна оптика роблять роботу максимально комфортною.
    • Трактори з маркуванням «З» оснащуються опалювальними кабінами.

Як купити мінітрактор «Булат»?

Компанія «Агромото» має в своєму розпорядженні широким асортиментним рядом надійних китайських тракторів. Ціна минитрактора «Булат» залежить, в першу чергу, від моделі, модифікації і комплектації. Ми забезпечуємо не тільки безкоштовну доставку по Україні, а й гарантійний ремонт всієї сільгосптехніки, придбаної в нашій компанії.