Мінітрактор Jinma: преміальна універсальність і різноманітність

Мінітрактор «Джинма» - продукт відомої індійсько-китайської компанії Huanghai Jinma. Виробника можна назвати чемпіоном по різноплановості: на його рахунку десятки вдалих моделей, пристосованих під реалізацію конкретних цілей, що не шкодить їх універсальності. Він врахував потреби і фінансові можливості кожного потенційного споживача.

Характеристики мінітракторів «Джинма»

Преміальної надійності та використання кожної «конячки» з заявленої потужності сприяє детально пророблена конструкція. Мінітрактори оснащені 3-4-циліндровими двигунами з гідроохлажденіем (серцями деяких моделей є мотори, розроблені німецькими інженерами). Машини здатні справно функціонувати при будь-яких погодних умовах, відрізняючись високою прохідністю і маневреністю. Безпечний запуск проводиться з електростартера.

Рекомендуємо звернути увагу на наступні характеристики мінітрактора Jinma:

  • Багатоступенева коробка передач - (4 + 1) × 2 (із заниженою).
  • Потужність - від 22 до 80 к.с., що дозволяє купити мінітрактор «Джинма» для обробки ділянок різної площі.
  • Регульована ширина колії, великий кліренс, блокування диференціала - для всіх моделей. Це сприяє розширенню спектра виконуваних робіт, підвищенню прохідності, маневреності та стійкості.
  • Економічність в плані витрати ПММ, невибагливість в обслуговуванні, доступність комплектуючих.
  • Можливість вибрати моделі з кабіною з, починаючи з найнижчої заявленої потужності.
  • Вибір колісної формули. Моделі потужністю 22 і 24 к.с. випускаються з колісною формулою 4х2 і 4х4. Перші більше заточені під перевезення вантажів і роботу на рівній поверхні, другі орієнтовані на інтегрування з різноманітною навішуванням, від плугів і картоплекопачів до ковшів і відвалів. Більш потужні моделі - виключно повнопривідні.
  • ВВП, трьохточкове кріплення і інноваційна плаваюча гідравліка. «Джинма» здатні інтегруватися з широким спектром навісного обладнання.
  • Всі моделі оснащуються гідропідсилювачем керма і мають детально опрацьовані приладові панелі.

Як купити мінітрактор «Джинма»?

Якщо ви хочете придбати мінітрактор Jinma за ціною, найбільш привабливою на ринку сільгосптехніки, зверніться в компанію «Агромото». Наші менеджери дадуть розгорнуту консультацію щодо вибору оптимальної моделі та обговорять з вами умови оплати. Безкоштовна доставка по Україні гарантована всім покупцям!