Мінітрактор Lovol: тандем бездоганної якості і доступної ціни

Мінітрактори Lovol відомі в Україні під брендом Foton Lovol. Китайський концерн Foton - заслужене і авторитетне підприємство зі світовим ім'ям. Ще пару десятиліть тому простори країн СНД підкорювали вантажівки цього виробника, але впритул випуском сільгосптехніки він зайнявся набагато пізніше.

Поява минитрактора «Ловол» зробило справжню революцію на ринку сільгосптехніки. Будь-яка модель Lovol, навіть сама бюджетна, підкорює широким функціоналом, надійністю і невибагливістю до умов експлуатації. Приємно, що китайський виробник дбає не тільки про робочі характеристики сільгосптехніки: він невпинно працює над дизайном і комфортом робочих місць. Зверніть увагу на мінітрактор Lovol: ціна до несподіванки низька для настільки якісної сільгосптехніки!

Характеристики мінітракторів Lovol

Все минитрактора Lovol володіють чудовими експлуатаційними характеристиками в поєднанні з цілком адекватною вартістю:

  • Виробник застосовує невибагливі і надійні двигуни, аналогічні європейським силовим агрегатам «Perkins». В асортименті «Фотон» присутні різнопланові сільгоспмашини потужністю від 24 до 90 к.с. з дизельними трьох-чотирициліндровими двигунами.
  • Практично всі моделі мають кермо з гідропідсилювачем, що полегшує управління. КПП - надійна механіка від (6 + 2) х2 і вище, до 8 + 8 з реверсом, зчеплення сухе однодискове, але на потужних моделях встановлюються і дводискові муфти.
  • Колісна формула 4х4 в сукупності з великим кліренсом і блокуванням диференціалу сприяє максимальної прохідності. Регулювання ширини колії у великому інтервалі сприяє якісній обробці міжрядь в будь-яких умовах.
  • Навіть найбільш важкі моделі мають невеликий радіус розвороту, що в сукупності з хорошою керованістю, дозволяє мінітракторів «Ловол» добиратися до самих важкодоступних ділянках.
  • Гідравліка нового покоління, висока потужність в сукупності зі стійкістю і стандартна «трехточкі» роблять минитрактора китайського виробника придатними для найширшого спектру робіт: від обробки ґрунтів до збору врожаю, від транспортування вантажів до прибирання снігу. Навіть моделі мінімальної потужності в базовій комплектації мають противаги.
  • Виробник подбав про комфорт і безпеку оператора: в наявності хороша оптика, дзеркала, зручна панель управління, ROPS-каркаси і дуги. При бажанні модель будь-якої потужності можна придбати в кабінному варіанті, з внутрішнім опаленням або без нього.

Як купити мінітрактор Lovol?

Компанія «Агромото здійснює продаж мінітракторів« Ловол »потужністю до 50 к.с. в різних варіантах комплектації. Наші менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант відповідно до ваших запитів і фінансовими можливостями. Ми забезпечуємо безкоштовну доставку, консультативну допомогу та гарантійний сервіс придбаної у нас сільгосптехніки.