Мінітрактор Xingtai: надійність і економічність

Міні-трактори Xingtai виробляються на підприємствах, що належать однойменної компанії, в свою чергу названої на честь міста, де розташовуються виробничі потужності. Китайський виробник вже понад чотири десятки років спеціалізується на виробництві мотоблоків і тракторів різних типів.

Перші трактори «Сінтай» були відверто слабкими (із серії - нічого, якщо доопрацювати напильником), але за такий солідний термін виробник поступово наблизив свою продукцію до кращих світових зразків. Китайські минитрактора «Сінтай» пройшли сертифікацію за стандартом ISO 9001/2000 і поставляються в багато країн світу. Українські аграрії вже оцінили по достоїнству хороші технічні характеристики, надійність і невибагливість цієї сільгосптехніки.

Особливо дивно, що всі ці достоїнства поєднуються з досить помірною вартістю.

Чому варто купити мінітрактор «Сінтай»?

Серед інших переваг цієї сільгосптехніки варто відзначити:

  • Універсальність. «Сінтал» можуть використовуватися для широкого спектра сільськогосподарських та інших робіт. Наявність ВВП, гідравліки і типовий тракторної «трехточкі» дозволяють їм інтегруватися як зі звичними грунтофрези та плугами, так і активним навісним обладнанням.
  • Легкість, компактність і маневреність. Трактори китайського виробника здатні працювати в обмеженому просторі, добираючись до самих важкодоступних місць.
  • Економічність. Всі моделі, незалежно від типу двигуна, досить економічні в плані витрат ПММ. Якість дизпалива не дуже принципово.
  • Ремонтопридатність. Виробник зробив акцент на забезпечення споживача різноманітними запчастинами. Коштують вони недорого, завжди в продажу, при наявності мінімального досвіду можливий самостійний ремонт.
  • Невибагливість. Купити мінітрактор Xingtai варто хоча б тому, що він здатний до безперебійної роботи як по жарі, так і при серйозних мінусових температурах. Єдиний мінус - виробник поки не випускає моделі з кабіною в базовій комплектації.

Всі ці переваги в поєднанні з досить демократичною вартістю роблять «Сінтал» найбільш популярною сільгосптехнікою серед власників невеликих і середніх господарств.

Опис і характеристики мінітрактора Xingtai

Китайський виробник випускає як мото-, так і минитрактора. Мототрактора оснащуються менш потужними (до 20 к.с) одноциліндровими моторами, будучи, по суті, вдосконаленими важкими мотоблоками в «тракторному» корпусі - вони представлені у нас в інший категорії каталогу. До речі, про корпусах: відзначена їх висока міцність при порівняно невеликій масі, що є очевидним досягненням цього китайського виробника.

Якщо говорити взагалі про сільгосптехніку «Сінтай», минитрактора набувають власники досить великих фермерських та інших аграрних господарств - з площами понад 5 га малопотужні мототрактора не справляються.

Загальні технічні характеристики більшості китайських мінітракторів «Сінтай» виглядають приблизно так:

  • Потужність. До класу мінітракторів відносяться моделі потужністю від 22 до 45 «конячок».
  • Двигун. Переважна більшість моделей обладнано економічними вертикальними трьохциліндровими двигунами. На найбільш потужні варіанти (наприклад, сорокапятісільний XT-454) встановлені чотирициліндрові мотори.
  • Трансмісія. Механічна коробка передач формули (4 + 1) х2. У більшості моделей сухе однодискове зчеплення, але потужні модифікації оснащуються дводисковими муфтами.
  • Колісна база. У найбільш популярних моделей на 22 і 24 к.с. є варіантність: вони бувають як задне-, так і повнопривідними. Трактори більшої потужності - однозначно 4х4. Високий кліренс, регульована ширина колії, блокується диференціал в наявності практично у всіх мінітракторів «Сінтай».
  • Електрообладнання. Стандартна комплектація передбачає наявність задньої і передньої фар, поворотників, генератора, амперметра, реле-регулятора, датчика масла, акумулятора. Запуск движка здійснюється від електростартера.
  • Управління. Управління здійснюється за допомогою рульового колеса. Серед тракторів будь-якої потужності є моделі з ГУР.

Ціна минитрактора «Сінтай»

Як говорилося вище, ціни на міні-тракторів «Сінтай» - одні з найдоступніших серед всієї сільгосптехніки цього класу. У компанії «Агромото» вони стартують орієнтовно з 95 тисяч гривень, що є показником демократичною цінової політики компанії. Ми можемо встановлювати найбільш доступні ціни завдяки прямим зв'язкам з китайським виробником.