Мотоблоки Forte

 Мотоблок Форте: характеристики та переваги

На українському ринку мотоблок Forte і Зубр користуються великим попитом, так як показали себе ка надійні і довгострокові незамінні помічники у фермерському господарстві. Багато землевласників успішно і вигідно своїми силами здійснюють обробку грунту і посів культури, чистку від снігу. Серед переваг мотоблоків Forte варто відзначити високу якість головних вузлів, хорошу продуктивність, невибагливість в обслуговуванні і догляді, всесезонність.
 

Де застосовують мотоблок Форте?

За допомогою цього обладнання можна виконувати величезний спектр земельних робіт: підгортання, культивація, оранка і багато інших операцій відбуваються при агрегатуванні мотоблока навісною технікою:
 
 1. Підгортальник;
 2. Водяний помпою;
 3. Плуг;
 4. Плоскорізом-пропольником;
 5. Борона;
 6. Сівалка;
 7. Сінокосаркою і т. д.
Крім того, мотоблок Forte в залежності від класу може транспортувати вантажі до 500 кг.це може бути будівельний матеріал, додаткова навісна техніка, урожай і так далі. Найчастіше транспорт обладнується великими колесами з якісним протектором для хорошого зчеплення з грунтом. Завдяки чому мотоблок легко пересувається по ділянках з поганою дорогою, в різні пори року.
 

Переваги мотоблоків Форте:

 • Потужний надІйний двигун-він забезпечує якісну роботу мотоблока з грунтом будь-якої щільності і на різну глибину;
 • Хороша тягова сила при низьких оборотах, завдяки чому можна культивувати такі грунти, як чорнозем і глину;
 • Управління агрегатом плавне і безперервне, без ривків, яке стало можливим завдяки збалансованості ваги;
 • Універсальність застосування - за допомогою даної техніки можна проводити найрізноманітніші сільські операції, від земельних робіт і до транспортування вантажів.

Який класу і типу вибрати мотоблок Forte?

Купівля мотоблока Форте і таких виробників як Зубр, Кентавр може стати вигідним вкладенням для виконання різного роду робіт в селі і на дачі, на земельних і садових ділянках.
 
Найпростіші моделі культиваторів форте обладнані двигунами потужністю в 2,5 -4, 5 кінських сил. Захоплення грунторіза досягає при цьому максимально півметра. При цьому максимальна глибина обробки грунту становить 20 см.використовувати їх на чорноземних ділянках не рекомендується. У комплектацію входить малий Підгортальник, який призначений для нарізування ущелин для посіву сільськогосподарських культур. Основна рекомендація по використанню мотоблоків такого класу: перевірка рівня трансмісоного масла не менше одного разу за годину роботи. Дотримуючись такої поради, можна запобігти несправності дорогої запчастин.
 
Мотоблоки Форте, Зубра, Кентавра та інших аналогічних виробників середнього класу володіють двигунами потужністю в 6 кінських сили. Вага і параметри цих моделей сильно відрізняється, за рахунок чого вони більш стійкі, менше «стрибають» на складних грунтах. Діапазон захоплення грунторіза дорівнює 40-85 см, а максимальна глибина становить 30 см.ручні мотоблоки середнього класу можуть здійснювати культиваційні роботи на м'яких і глинистих грунтах. Однак для грунту, який довгий час не оброблявся, така техніка не підходить. У комплектацію, як правило, входить косарка, борона і малий плуг.
 
Важкий мотоблок обладнується двигуном з потужністю до 12 кінських сил. Він може бути дизельним або бензиновим. Захист від перегріву здійснюється водяним охолодженням. Запуск за допомогою стартера. Застосовується обладнання важкого класу для обробки присадибних ділянок, полів з площею в кілька гектар. Велика маса машини забезпечує легке занурення фрези в грунт. Вага становить понад 300 кг.до таких моделей можна докупити навісне обладнання різного напрямку: косарку, плуг, борону. У нашому інтернет-магазині є в наявності мотоблоки від Форте, Зубра, Кентавра та інших надійних виробників, а також додаткові агрегати сільськогосподарського призначення.