Навісне обладнання для мінітракторів

Мінітрактори та мотоблоки вже багато десятиліть допомагають фермерам і іншим власникам земельних ділянок в різних роботах. Складно уявити собі сучасне господарство, чи не збройне малої сільгосптехнікою. Ділянка площею понад півгектара за допомогою дідівських пристосувань обробити проблематично, і на допомогу дбайливим господарям приходять сучасні засоби механізації від АГРОМОТО.

Застосування навісного обладнання істотно розширює можливості малої сільгосптехніки. З його допомогою можна виконувати не тільки звичні роботи по оранці, культивації, боронування і розпушування грунту, але і більш тонкі операції: посадку картоплі, внесення добрив, збирання врожаю і так далі. Стають доступними і роботи, пов'язані з обробкою землі лише опосередковано: перевезення вантажів, складування, прибирання територій, очищення від снігу ...

Компанія АГРОМОТО пропонує широкий спектр навісного обладнання для:

  • мотоблоків.
  • мототракторів.
  • мінітракторів.

Найбільшою проблематичністю відрізняється підбір навішування для мототрактора. Справа в тому, що техніка цього класу представляє собою еволюцію важкого мотоблока, без стандартної тракторної «трехточкі». Як правило, на мототрактора навішують обладнання, призначене для мотоблоків, але з кожного правила є винятки. Тому рекомендуємо попередньо звертатися до консультацій наших менеджерів - вони абсолютно безкоштовні для потенційних клієнтів.

Загальна класифікація навісного обладнання

Весь спектр навісного обладнання можна умовно розділити на три групи:

  • Основне. У даній категорії представлені пристрої для культивації грунту, оранки землі, боронування, розпушування, нарізці борозен та інших основних робіт.
  • Додаткове. До цього типу можна віднести всілякі косарки, преса для сіна, сівалки - словом, обладнання, призначене для виконання більш тонких і вузькоспеціалізованих робіт.
  • Допоміжне. У цю категорію можна віднести всі пристрої і механізми, що підвищують продуктивність основного обладнання, а також сприяють економічності його експлуатації.

Крім цього, всю наважку можна поділити на прості традиційні насадки і складні пристрої для вирішення вузькоспеціалізованих або, навпаки, комплексних завдань.

Як вибрати навісне обладнання для китайських тракторів?

Ми не випадково акцентували увагу на навісному обладнанні саме для китайських мінітракторів: в Піднебесній випускається левова частка малої сільгосптехніки, що працює в невеликих і середніх господарствах України. Втім, навішування для вітчизняних і білоруських мінітракторів підбирається за аналогічним принципом.

Перед вибором обладнання слід згадати, чи маємо ми справу з мототрактором або мінітракторів, що представляє собою копію великогабаритної сільгосптехніки в мініатюрі. Від цього залежить, чи підійде вам обладнання для мотоблока або трактора. Звичайно, можна помудрувати і пристосувати навішення до чого завгодно, але особливої ​​потреби в цьому немає: в нашому асортименті знайдуться варіанти з відповідними вашій техніці способами кріплення і експлуатаційними характеристиками. Словом, сумісність конструкції в даному випадку - основний критерій вибору.

Далі варто поцікавитися такими моментами:

  • відповідністю навісного обладнання потужності движка сільгосптехніки;
  • збігом частоти обертання навішування з ВВП (валом відбору потужності) трактора;
  • дотриманням принципу маси: вага допоміжного обладнання повинен складати не більше 30% від маси мінітрактора;
  • оптимальним відповідністю навісного обладнання реалізації ваших цілей.

Основне допоміжне обладнання для мінітракторів

А тепер поговоримо про навішуванні для мінітракторів більш детально:

  • Плуг. Перед нами основне пристосування для оранки землі. Чим більше потужною технікою ви володієте, тим ширше може бути смуга одноразово оре землі. Наприклад, при загальному розмірі корпусів плуга, що перевищує півтора метра, потрібно мінітрактор, потужністю не менше 24 «конячок». Для агрегатів до 15 к.с. можна порекомендувати двокорпусні плуги до 70 см шириною. При виборі враховуються не тільки технічні характеристики основної сільгосптехніки, але також грунтовий склад і ступінь розробленості землі.
  • Борона. Головне завдання цього обладнання - розпушування та вирівнювання землі, а також грубе видалення бур'янів. Борона для малої сільгосптехніки може бути дискової або зубний, з реалізацією різних способів кріплення. Дискові механізми зазвичай мають 12 або 16 дисків і охоплюють борозну шириною до півтора метрів. Зубові борони забезпечують більш широке охоплення площі (до 4 метрів) при варіюється глибині розпушування. Діапазон моделей досить широкий, від доступних до дорогих, але відповідно, і більш продуктивних і надійних.
  • Картоплесаджалка. Для інтеграції з тракторами невеликої потужності (в тому числі, і мототракторамі) використовуються картоплесаджалки-однорядки. Однак для застосування на великих площах раціонально купувати, як мінімум, дворядні моделі: вони дають значну економію на паливі і гарантують меншу утрамбовку грунту. Окремі моделі забезпечуються бачками для добрив. Ще більший комфорт в обробці картопляних грядок принесе спеціальний окучник, підібраний за параметрами ширини міжрядь.
  • Картофелекопатель. У продажу є вібраційні і віялові моделі, що розрізняються як конструкцією, так і продуктивністю (перші продуктивніше, комфортніше в застосуванні, але і дорожче). При виборі варіанту слід враховувати площу ділянки, ширину міжрядь, потужність основного агрегату, а також тип кріплення.
  • Лопата-відвал. Відвал необхідний для розчищення території від снігу та сміття, зарівнювання ям та інших робіт. Він може навішуватися ззаду або спереду мінітрактора. Задньонавісним обладнання, на відміну від передненавесного, не вимагає гідроціліндровой тяги, варто зазвичай дешевше, однак і широким функціоналом не відрізняється. Ширина і вага лопати підбираються залежно від потужності агрегату. Наприклад, для ефективної і безпечної роботи відвалу до півтора метра шириною достатньо техніки потужністю в 14-18 «конячок».
  • Навантажувач. Для підвищення ефективності багатьох сільськогосподарських робіт потрібно навантажувач. Як правило, навісне обладнання цього типу являє собою фронтальні навантажувачі з «трехточкі», в базову комплектацію яких включаються стріла і ківш. При бажанні до стріли можна монтувати відвал, підйомник або філи, що ще більш розширює спектр виконуваних робіт. Для мінітракторів використовується обладнання вантажопідйомністю до півтора-двох тонн, в залежності від власної ваги і потужності сільгосптехніки.
  • Причіп. Причепи для сільгосптехніки цього класу розраховані на перевезення вантажів масою до двох тонн на невеликі відстані (зазвичай, в рамках господарства). Для перевезення сипучих субстанцій (піску, ґрунту, щебеню, добрив розсипом) доцільно застосовувати самосвальні механізми, а ось упаковані і цільні вантажі зручніше переміщати на бортових причепах. Принципово і кількість осей. Одноосьові механізми мають меншу вантажопідйомність при підвищеній легкості і мобільності - вони підходять для малопотужних мототракторов. Двох-трьох-вісні причепи демонструють більшу стійкість і прохідність, що важливо в умовах пересіченій місцевості і бездоріжжя.

Спектр навісного обладнання для мотоблоків і мототракторов від АГРОМОТО

Навісне обладнання для мотоблоків і більшості мототракторов інтегрується з основною технікою за допомогою одноточечного кріплення. Компанія АГРОМОТО пропонує найширший спектр навесок для мотоблоків і міні-тракторів різної потужності від перевірених виробників з різних країн світу. У фокусі уваги - недороге, але якісне і надійне обладнання з Китаю, України та Білорусі.

У нашому асортименті представлені:

  • Грунтозачепи. Власні колеса мотоблоків (мотокультиваторов) пробуксовують в м'якому грунті, тому для робіт на землі застосовують спеціальні металеві диски з зачепами.
  • Фрези. Шаблевидні фрези включаються в базову комплектацію більшості мотоплуг, але вони зручні в експлуатації лише на м'яких грунтах. Для робіт з більш важким твердим ґрунтом більше підходять «гусячі лапки». Для обробки цілинних ділянок оптимальні спіралеподібні фрези з округлими ножами.
  • Плуги. Для легких м'яких ґрунтів і невеликих площ підходять однокорпусні моделі (вони дешевше). Якщо земля тверда, краще зупинити вибір на поворотній конструкції з двома лемехами.
  • Підгортальники. Це обладнання застосовується не тільки для підгортання картоплі, але і для підготовки ґрунту до посадки овочевих культур.
  • Картоплесаджалки. Для мотоблоків призначені, перш за все, однорядні моделі, що дозволяють висаджувати картоплю на невеликих ділянках. Але існують і дворядні картоплесаджалки, що інтегруються з мототракторамі і важкими мотоблоками.
  • Картоплекопачі. Недорогі віялові моделі не дозволяють зібрати картопля чисто: в землі залишається до 15% бульб. При невеликій ділянці це не є проблемою - можна добрати урожай вручну. Власникам великих площ рекомендуємо грохотного (вібраційні) моделі, що дозволяють не тільки збирати бульби практично дочиста, а й заодно очищати їх від землі.
  • Косарки. Роторні коси коштують недорого, але підходять вони переважно для покосу рівних і вже доглянутих газонів. Ножові моделі більш безпечні, продуктивні і невибагливі до характеру рельєфу.

Компанія АГРОМОТО допоможе вам з вибором оптимального навісного обладнання відповідно до параметрів основної сільгосптехніки, вашими завданнями і бюджетом. Ми безкоштовно доставляємо її в усі міста України, здійснюємо її сервісне обслуговування, гарантійний та післягарантійний ремонт. Нагадуємо, що вся наша техніка доступна за готівковим і безготівковим розрахунком, а також в кредит!