Ккупити трактор з доставкою

Ви є власником земель сільськогосподарського призначення? Потребуєте потужній техніці для різних видів робіт? Бажаєте, щоб у вашому розпорядженні завжди був вірний помічник, що не залежить від примх погоди і умов праці? Значить, вам потрібно купити трактор - без нього обробка ділянки площею від 15-20 Га, як мінімум, є важким. Так, великогабаритна сільгоспмашин коштує дорожче, ніж міні-, а тим більше, мототрактор, та й палива споживає набагато більше. Однак при інтенсивній експлуатації у дбайливого господаря ціна трактора окупиться буквально за кілька років.

За допомогою цієї багатофункціональної техніки ви зможете проводити найширший спектр сільськогосподарських робіт:

 • обробляти землі (від культивації до глибокої оранки);
 • здійснювати посадку рослин;
 • обробляти міжряддя;
 • вносити добрива;
 • збирати урожай;
 • копати ями і траншеї;
 • виробляти будівельні роботи;
 • прибирати сміття;
 • викошувати значні площі;
 • транспортувати і складувати вантажі;
 • роздавати корми та багато іншого.

Трактор - це потужна і невибаглива техніка, можливості якої ще більше розширюються при використанні навісного та причіпного обладнання. Якщо ви прокинулися з думкою «куплю трактор», але не знаєте, на якій моделі зупинитися, вам все підкаже і розповість будь-який з менеджерів компанії «Агромото»!

Як вибрати і купити трактор недорого?

При виборі оптимальної моделі варто враховувати власні можливості і запити, щоб, з одного боку, не переплачувати за непотрібну потужність і додаткові «навороти», з іншого - максимально охопити спектр необхідних робіт. Техніка повинна експлуатуватися інтенсивно, але в добі, на жаль, всього 24 години, та й механізатор - всього лише людина.

Розглянемо основні моменти:

 • Тип. Трактори загального призначення мають велику потужність (понад 150 к.с.) і призначені для обробки земель величезній площі. Вони спеціально «заточені» під оранку та інші енергоємні роботи, мають відмінне зчеплення з ґрунтом та, відповідно тягу. Однак, в більшості випадків, для фермерських господарств набувають універсально-просапні трактори. Вони призначені для широкого спектру діяльності: обробки земель, комунальних робіт, перевезення вантажів і так далі. Вони мають високий дорожній просвіт, регулювання колії, але меншу тягу, що сприяє їх універсальності і економічності. Існують і вузькоспеціалізовані моделі, орієнтовані на конкретні сільськогосподарські роботи (наприклад, догляд за виноградниками або прибирання бавовни).
 • Двигун. Багатофункціональні трактора потужністю від 40-45 к.с. зазвичай оснащуються чотирициліндровими дизельними двигунами, більш потужні моделі можуть мати 6-8-циліндрові мотори. Багато китайські трактори оснащуються двигунами провідних світових виробників: PERKINS, MITSUBISHI, YANMAR та інших. Чим могутніше силовий агрегат, тим вища продуктивність техніки, але і більше витрата палива.
 • Можливість агрегування з навісним обладнанням. Все трактора оснащуються ВОМ, які забезпечують можливість агрегування з активним навісним обладнанням через трьохточкове кріплення. Плаваюча гідравліка (середня і задня) необхідна для інтегрування з багатьма видами навішування (підйомником, лопатою-відвалом і так далі).
 • Трансмиссия. Любой трактор, купить который вы можете в компании «Агромото», имеет многоступенчатую трансмиссию с понижающей передачей. Наиболее продвинутые модели имеют КПП (6+2)х2.
 • Ходова частина. Якщо ви вибираєте машину для енерговитратних робіт, має сенс купити гусеничний трактор: гусениці забезпечують максимальну зчеплення із землею прохідність. Це якість необхідно при оранці цілинних земель, будівельних роботах, заготівлі лісу і так далі. В інших випадках раціонально купувати колісні трактори: повний привід у поєднанні з блокуванням диференціалу і досить великим кліренсом забезпечують машинам цього типу достатню прохідність в альянсі з маневреністю і хорошими швидкісними якостями.
 • Корпус. В даному випадку в пріоритеті НЕ дизайн, а надійність і продуманість конструкції. Обов'язкова цільна рама, необхідна для кріплення окремих видів навішування. Зверніть увагу і на якість оптики: вона забезпечує не тільки комфортність робіт, але і безпеку руху по дорозі.
 • Місце оператора. Трактори без приставки міні- за замовчуванням випускаються в варіантах з кабіною. Управління машиною здійснюється за допомогою рульового колеса, педалей і системи важелів. Зверніть увагу на широту огляду і комфортність робочого місця, виконання приладової панелі, наявність і розташування дзеркал. Приємною опцією є наявність регульованого анатомічного крісла і кондиціонера - ви ж розумієте, що в жнива багато механізатори працюють мало не цілодобово.
 • Економічність. В даному випадку, в першу чергу враховується витрата ПММ. Але не тільки це слід враховувати перед тим, як купити трактор: ціна запчастин та сервісного обслуговування також відіграє важливу роль. Нагадуємо, що при інтенсивній експлуатації трактор виробляє на рік близько 900-1200 мотогодин, тому значення оптимального міжсервісний інтервалу повинна складати не менше 300 мотогодин. Найчастіше експлуатація більш потужної сільгоспмашини одного виробника обходиться дешевше, ніж робота менш продуктивного трактора іншої марки.
 • Надійність. В даному випадку основну роль грає ресурс двигуна. Авторитетні виробники закладають значення в 8-10 тисяч мотогодин до капітального ремонту. При дотриманні правил експлуатації, зрозуміло!
 • Ремонтопридатність. Слід врахувати доступність комплектуючих: їх наявність на ринку, ціни і термін їх доставки. Звертаємо вашу увагу, що компанія «Агромото» здійснює гарантійний ремонт і сервісне обслуговування всієї продукції, що поставляється сільгосптехніки.
 • Ступінь зносу. Завжди краще купити новий трактор, адже придбання б / у сільгосптехніки пов'язано з певними ризиками. Навіть професійна діагностика не може часом дати повну картину стану вузлів і деталей.

Як купити китайський або інший трактор в Україні?

В асортименті компанії «Агромото» є трактора авторитетних китайських та інших виробників. Вся представлена у нас техніка має сертифікати відповідності найвищим світовим стандартам якості і безпеки. Стандартний гарантійний термін на трактора, незалежно від бренду - 3 роки.

Ми запрошуємо до співпраці як приватних, так і юридичних осіб. Можливі будь-які форми розрахунку. При оптових поставках сільгосптехніки встановлюються особливі умови співпраці, максимально привабливі для партнерів.

Найвигідніші ціни на трактора!

Завдяки налагодженій співпраці з виробниками та продуманої логістичної політики ціни на трактора в компанії «Агромото» - одні з найнижчих на вітчизняному ринку. Не обов'язково внесення всієї суми відразу: у нас ви можете купити трактор в кредит на максимально вигідних умовах.

Наші менеджери допоможуть вам підібрати оптимальну модель відповідно до ваших вимог і бюджетом. Ще одним плюсом співпраці з нами є безкоштовна доставка сільгосптехніки по всій території України!