• +38 (067) 180-29-85
  • +38 (050) 393-08-79
  • +38 (063) 024-94-36
Заказать звонок
agromotoinfo@gmail.com

Який мототрактор кращий?

Мототрактор прийшов на український ринок не так давно, але вже встиг завоювати популярність. На їх використання переходить все більше фермерів. Що ж таке мототрактор, які в нього існують переваги і який з них найкращий?

Мототрактор це зменшена копія мотоблока. В його використанні все просто: педаль газу, гальма і зчеплення. Зазвичай всі моделі цієї техніки створюються за допомогою вже присутніх мотоблоків. Завдяки деяким змінам мототрактор став більш легким у використанні, комфортнішим і менш габаритним. Тепер робота в полі стане легшою і приємнішою. Матотрактори бувають з потужністю в межах 10-25 кінських сил. Машина дуже функціональна й при цьому не потребує додаткового ремонту та особливого догляду.

Який же мототрактор кращий? Зазвичай покупці такої техніки роблять свій вибір, дивлячись на наступні критерії:
1) Вага (чим більше це значення, тим легше обробляти землю).
2) Радіус колеса і його ширина (якщо радіус і ширина колеса зменшуються, то відповідно збільшується маневровість мототрактора).
3) Потужність.
4) Комплектація (чим більший набір мототрактора, тим більше функцій він може виконувати).

Якщо ви плануєте купити мототрактор, то краще зупинити свій вибір на моделях популярних виробників, таких як, Зубр, Форте, Булат, Garden Scout. Також треба звернути увагу на те, яку територію ви збираєтесь обробляти. Якщо її розміри не перевищують 0.5 гектарів, то для цього краще підійде мототрактор з потужністю від 8 до 14 кінських сил. Якщо територія набагато більша і потрібно виконувати більш важкі завдання, то відповідно потрібна більша потужність.

Купити мототрактор це вигідно і розумно, оскільки він має невелику ціну (набагато меншу ніж трактор чи мотоблок), малі розміри, не потребує додаткових ремонтів і відмінно функціонує.