• +38 (067) 180-29-85
 • +38 (050) 393-08-79
 • +38 (063) 024-94-36
Заказать звонок
agromotoinfo@gmail.com

Який мототрактор обрати?

Деякі задаються питанням скільки коштує мототрактор або звичайний трактор, адже наявність навіть невеликої ділянки землі завжди вимагає досить багато часу й уваги. Тільки тоді вона буде приносити врожай і дохід. Але не завжди є можливість обробити землю самостійно, або для придбання трактора не вистачає фінансів. Саме в цьому випадку найкраще звернути увагу на мототрактор. На сьогодні ринок пропонує величезну кількість варіантів, серед яких можна підібрати оптимальні по функціональності та вартості.

Застосування техніки

Насправді мототрактор досить універсальний. Його можна застосовувати в будь-який час року і для робіт різної складності. Залежно від обраної моделі та додаткового навісного обладнання техніка виконує ряд робіт:

 • орання;
 • культивування;
 • зрошення;
 • прибирання снігу;
 • заготівлю сіна;
 • посадку і прибирання різних культур.

Крім цього, для мототрактора існують причепи, вантажність яких залежить від потужності самого агрегату. Правильно позначивши цілі та спектр завдань, можливо найбільш точно підібрати техніку. Тоді вона стане ідеальним помічником, який суттєво полегшує роботу на ділянці.

Критерії вдалого вибору

Перед купівлею слід дізнатися не тільки скільки коштує агрегат, а й деякі критерії. Правильний підхід допоможе істотно полегшити вибір і знайти гідний варіант. Необхідно звернути увагу на:

 1. Потужність.
 2. Габарити і вагу.
 3. Оснащення.
 4. Комфорт і надійність конструкції.
 5. Гарантію від виробника.

Також слід звернути увагу на ширину культивації. Від неї завжди залежить швидкість обробки певної площі. Але при цьому обов’язково враховувати рельєфність своєї ділянки. Якщо вона занадто різноманітна або має насадження, що не підлягають обробці, то краще вибирати моделі з невеликою шириною культивації. Це дасть техніці більшу маневровість.
При виборі потужності важливо розуміти для яких цілей купується мототрактор. Адже потужність його двигуна впливає на продуктивність і ефективність роботи. Досить оцінити фронт робіт і розмір ділянки. Якщо територія невелика й не вимагає складних робіт, досить придбати невелику модель з потужністю до 10-12 к.с. При виконанні складних завдань на великій ділянці слід звернути увагу на більш потужні моделі.
Розміри і вага техніки теж мають значення. Чим вона більша і важча, тим складніше завдання може виконати. Щоб мінітрактор ідеально справлявся з роботою на землі, його вага повинна бути не менше 500 кг. В цьому випадку, чим він більший, тим краще.
Оснащення і комфорт грають не останню роль. Додаткова комплектація повинна вибиратися виходячи з цілей і прекрасно доповнювати трактор. А комфорт, правильна конструкція і гарантії зроблять експлуатацію безпечною та стануть запорукою тривалої служби техніки. І тоді стане зрозуміло скільки коштує мототрактор, чому така вартість і наскільки він зручний в роботі.