Мототракторы ДТЗ (DTZ)

Слово мототрактор з'явилося досить недавно в Україні. Це тип сільськогосподарської техніки, який використовується на невеликих територіях і може виконувати ряд складних не під силу людині і навіть великим трактора завдань. Мототрактор ДТЗ не сильно відрізняється на перший погляд від мінітракторів. Але насправді відмінностей дуже багато і всі вони впливають на якість виконання робіт і вартість додаткового навісного або причіпного обладнання.
Компанія ДТЗ вже більше 20 років займається імпортом різноманітної сільськогосподарської техніки від мотокультиваторов до великих тракторів з потужністю 80 кінських сил. Але як тільки з мотоблока з водяним охолодженням винайшли мототрактор - ДТЗ були першими хто їх почав реалізовувати на ринку України. На сьогоднішній день мототрактора ДТЗ використовуються в різноманітних сферах і мають велику кількість перевага в порівнянні з іншими торговими марками.

Сфери використання мототракторов ДТЗ

•    Комунальні служби. Часто при прибиранні територій і вулиць від снігу можна побачити мототрактор ДТЗ з лопатою відвал, шнековим снегоуборщиком, підмітальної щіткою і іншим навісним обладнанням.
•    Сільське господарство. Мототрактор ДТЗ буде незамінним помічником при заготівлі дров на зимовий період часу, а також підготовці корми (сіна) для домашньої худоби.
•    Будівельні майданчики. У цій сфері ця техніка використовується в сфері в ролі тягача для транспортування будівельного сміття та будматеріалів. В окремих випадках трактор може використовуватися для буріння ям, копання траншей, а також розрівнювання територій для будівництва.
•    Обробка земельних територій. Варто нагадати, що на мототрактор ДТЗ ціна на порядок нижче ніж на будь-який мінітрактор. Він здатний провести повноцінну обробку територій до 5 гектар. Не кожен мототрактор за 1 рік може здійснити обробку і підготовку грунту до посадки коренеплодів, після обробку їх і зрошення, а в кінці і збір врожаю.

Різновиди навісного та причіпного обладнання

Мототрактор ДТЗ в стандартній комплектації поставляється з двокорпусним або однокорпусним плугом і грунтофрезою з шириною захвату від 100 до 140 сантиметрів. Але за допомогою цього навісного обладнання можна виконати тільки підготовку землі до посадки коренеплодів і не більше. Але є більше двохсот різновидів додаткового навісного обладнання: зчіпки, обприскувачі, борони, культиватори, причепи, навантажувачі, лопати відвал, овочеві та зернові сівалки, підмітальні щітки, шнекові снегоуборщики, роторні та сегментні косарки, картофелесажатель, картофелекопатели, чеснокосажателі, плоскорізи і багато іншого .

Переваги покупки мототрактора ДТЗ в нашому інтернет магазині

•    Низька вартість. На нашому сайті найнижчі ціни на сільськогосподарську техніку ДТЗ в Україні. Якщо Вам хтось запропонував ціну нижче - повідомте нам і ми зробимо ще дешевше.
•    Безкоштовна доставка. По всій території України ми здійснюємо безкоштовну доставку транспортом нашої компанії без передоплати.
•    Якісна консультація. У нас працюють тільки професіонали, які з радістю допоможуть Вам з вибором підходящої для Вас сільськогосподарської техніки, а також навісного обладнання до неї.
•    Запасний частини і власний сервісний центр. На нашому складі є всі запасні частини і вузли в зборі на випадок гарантійного ремонту.

Наш інтернет магазин з продажу сільськогосподарської та мототехніки рекомендує купити мототрактор ДТЗ в нашому магазині. Ми не радимо купувати дорогу техніку в неперевірених інтернет магазинах і торгових майданчиках.