«Агромото» - доступна сільгосптехніка для всіх і кожного!

Важко уявити сучасне господарство без сільгосптехніки. Вона впевнено прийшла на зміну селянським коням і лопат дачників. Головним завданням компанії «Агромото» є забезпечення засобами механізації всіх тих, чия діяльність так чи інакше пов'язана з земельними роботами.

Наша компанія зацікавлена в тому, щоб кожен міг купити сільгоспобладнання, що оптимально підходить для реалізації власних цілей, від власника великого фермерського господарства до скромного дачника. Широкий асортимент дозволяє підібрати ідеальний варіант в рамках будь-якого бюджету, а опрацьовані кредитні програми роблять нашу техніку ще більш доступною в ціновому плані.

Застережемо вас від покупки старої сільгосптехніки - вона може таїти в собі чимало неприємних сюрпризів, можуть призвести до дорогим ремонтом і заміною запчастин. Навіщо створювати проблеми, коли доступна нова, на тривалої гарантії, техніка від «Агромото»?

Продаж сільгосптехніки в широкому асортименті

Ми здійснюємо продаж сільгосптехніки від перевірених вітчизняних і зарубіжних виробників. Основу асортиментного ряду складають:

Наші менеджери допоможуть визначитися з оптимальним вибором сільгосптехніки і навісного обладнання до неї.

Чому варто купити сільгоспобладнання від «Агромото»?

Співпраця з компанією «Агромото» має масу переваг:

  • Авторитетні виробники. Ми здійснюємо продаж тракторів і сільгосптехніки від авторитетних виробників зі світовим ім'ям. У нас ви можете купити сільгосптехніку наших постійних партнерів: ДТЗ, DW, Claus, Garden Scout, Shifeng, «Булат», Jinma; «Файтер», DongFeng, «Foton» та інших лідерів в цьому секторі виробництва.
  • Преміальне якість. Представлена ​​в нашому каталозі техніка має сертифікати відповідності міжнародним стандартам якості і безпеки. Вона надійна, невибаглива в експлуатації і сервісному обслуговуванні, не вимагає дорогого ремонту довгі роки.
  • Стримані ціни. Налагоджені партнерські відносини і продумана логістика дозволяють проводити саму демократичну цінову політику. Доступні готівкові та безготівкові розрахунки в гривнях і валюті США, а також привабливі програми кредитування.
  • Безкоштовна доставка по Україні. Ми вирішили проблему доставки сільгосптехніки на користь клієнтів. Засоби малої механізації і трактора доставляються по всій Україні точно в обумовлені терміни і абсолютно безкоштовно.
  • Гарантійний ремонт і обслуговування. На придбану у нас сільськогосподарську техніку поширюються широкі гарантійні терміни - від 12 до 36 місяців (в залежності від політики виробника і найменування товару). «Агромото» бере на себе гарантійний ремонт і сервіс придбаної у нас сільгосптехніки і здійснює його в стислі терміни з використанням оригінальних запчастин.

Сільгосптехніка від компанії «Агромото» - ваш надійний і працьовитий помічник у всіх аграрних починаннях!