Всі новини

 • Яке масло лити в Китайський або японський мінітрактор? Мінітрактори активно використовуються в Україні протягом усього року, тому важливо своєчасне технічне обслуговування техніки. У тому числі заміна масла є одним з головних умов. Заливка масла в ...
 • Мінітрактор з мотоблока своїми руками

   Як зробити мінітрактор з мотоблока своїми руками? Мотоблок завжди потрібен в домашньому господарстві, який дозволяє виконувати основні види робіт: підгортання, оранка, культивація, посадка, копка і т.д. з урахуванням всіх плюсів техніки, вона ...
 • Огляд комунальних мінітракторів

  Щозими в Україні виникає потреба купити мінітрактор для прибирання снігу. Як правило цим займаються комунальні служби міст. Також як виявилося власники різноманітних за розміром територій також повинні дбати про чистоту своїх володінь. У цій статті ми розглянемо популярні моделі міні-тракторів і навісного обладнання до них для проведення ряду комунальних робіт.
 • Підготовка мінітрактора до зими

   Практично кожен власник мінітракторів стикався з питанням: як підготувати (законсервувати) свого помічника до зими. Перевагою міні-тракторів є можливість використання їх в комунальних роботах, наприклад, прибирання снігу роторним Сніговідкидачі, лопатою відвал, підмітальної щіткою та інше. Але далеко не всім треба проводити такі роботи, і трактор необхідно підготувати до зимівлі.

 • Який мінітрактор для городу воліють українці?

   З причини того, що на ринку України представлено безліч брендів і дистриб'юторів різноманітної сільськогосподарської техніки. Багато покупців не можуть довгий час визначиться з купівлею минитрактора. Кожен продавець хвалить свою техніку. Споживач, який не так давно почав читати і розбиратися що йому більше підходить не може знати всіх нюансів і йому необхідна якісна і достовірна консультація. Кваліфіковані менеджери інтернет магазину Агромото з радістю її можуть надати і допомогти визначитися з вибором дизельного помічника.

 • Як з'явився перший мінітрактор

    Коли заводи проектують нову модель минитрактора, модифікації можуть піддаватися лише частина вузлів. Також можуть вносити нові вузли, які раніше не встановлювалися.

  Але всі інші вузли і агрегати не винаходяться ще раз, а за основу беруть уже існуючий мінітрактор. З цього можна говорити, що мінітрактор для газону має свій родовід, яку в цій статті ми спробуємо описати.
 • Бізнес з мінітрактором

   За опитуванням безлічі фермерів мінітрактор дизельний - найкращий варіант. На сьогоднішній день в Україні не зупиняється розвиток сільського господарства. Багато жителів країни мають свої ділянки землі, де вони вирощують різноманітні коренеплоди. Найчастіше після збору практично весь урожай продається на базарах і оптових базах. На зароблені кошти ці люди можуть прожити рік. Зазвичай такі дрібні фермери використовують різноманітну техніку для проведення повного спектру робіт по обробці, посадці, підгортання і збору врожаю. Це можуть бути мотокультиватори, мототрактора, мотоблоки, мінітрактори та інше. Природно деякі люди обробляють і садять все вручну - якщо розмір ділянки не великий.

   

 • Популярні минитрактора в Україні

    Китайський мінітрактор в Полтаві завоював велику популярність порівняно недавно. У фермерських невеликих господарствах за допомогою цієї техніки обробляють території, вносять різноманітні добрива в грунт, а також заготовляють корми на зиму. 

 • Чим відрізняється мінітрактор від мототрактора?

   Багато хто задається питанням перед покупкою сталевого помічника - чим же відрізняється мінітрактор від мототрактора? І чому така велика різниця в їх вартості?

  Насправді минитрактора Запоріжжя і мототрактора є сільськогосподарські машини, які призначаються для виконання цілого спектра сільськогосподарських, комунальних, транспортних робіт. Але відмінностей між ними досить багато і потрібно провести аналіз будь-ж Вам більше підходить.
 • Мінітрактор для робіт в саду

  Мінітрактори завжди знайдеться застосування не тільки на полях і комунальних службах, а й в саду. Також з асортиментом навісного та причіпного обладнання мінітрактор ціна в Україні на який досить низька, може стати неперевершеним інструментом для вирощування і залицяння за деревами садової території.