Продукція Geon

 Бренд мотоциклів Geon: історія компанії

Китайський виробник мотоциклетної техніки Geon існує з 2008 року. Але за цей невеликий відрізок часу встиг стати відомим на декількох континентах планети. Купити мотоцикл Geon Road можна тепер і в Україні. Ключова особливість всіх моделей від виробника це професійний Інжиніринг. Кожна деталь і обладнання постійно вдосконалюється. Фахівці компанії створюють нові проекти, тестують і регулярно модифікують вже відомі моделі мотоциклів.

Як розвивалася компанія?

Перші кілька років Geon випускав мототехніку з невеликою кубаторою. Починаючи з 2011, світ побачили моделі мотоциклів з потужністю двигуна в 200 куб.см. компанія настільки стала популярною в Україні, що було вирішено створити мотофорум Geon. У 2012 році бренд бере участь у чемпіонату з Супермото. Буквально через рік асортимент мотоциклетної техніки складався з 23 моделей. У 2013 році Geon проводить свій захід з метою ознайомлення всіх бажаючих з останніми новинками мотоциклів. На сьогоднішній день модельний ряд виробника складається з 30 моделей мотоциклів, пітбайків і квадроциклів. Потужність обсяг варіюється від 125 до 1000 куб. см.

Як купити Мотоцикли Geon в Україні?

Інтернет-магазин "Агромото" займається забезпеченням всіх бажаючих мотоциклетною та агротехнікою. Ми надаємо сертифікати якості та безпеки. Доставка по всій Україні безкоштовна. Ціни у нас стримані, завдяки продуманій логістиці. З усіх хвилюючих питань можете дзвонити за номером, вказаним на сайті, або ж написати питання в чат. Наші фахівці в швидкі терміни зв'яжуться з вами.