Купити скутер

 Скутери: критерії вибору, технічні характеристики та Виробники

Скутер-досить поширений засіб пересування в багатьох країнах Європи, в тому числі і Україні. Мопеди виробляють в основному в Китаї, Японії та США. Інтернет-магазин мототехніки АГРОМОТО пропонує широкий асортимент електроскутерів, мопедів, моторолерскутерів та іншого комфортного транспорту для пересування. Замовити вподобану модель можна з кожного куточка країни, Так доставка здійснюється по всій Україні.
 

Виробники скутерів

 
Всі бренди можна класифікувати за ціновим сегментом:
Дорогі скутери. В основному від європейських і японських виробників. Якість моделей найвища, завдяки чому їх використовують багато років, а потім ще й перепродують в хорошому стані. Серед відомих брендів моторолерскутерів варто відзначити Honda, Piaggo, Yamaha, Suzuki та інші.
Бюджетний скутер. Мопеди з низьким цінником виробляють в основному в Китаї. Гарною якістю і надійністю відзначені перевірені китайські бренди, такі як Yiben, MotoTech, Spark, Viper.
Цілі використання скутера
Перед покупкою засобу для поїздок, важливо визначити основну мету його експлуатації. Багато що залежить від потужності і габаритів техніки. За цими двома критеріями можна класифікувати скутери на компактні, середні і важкі моделі. Кожен варіант виконує ті чи інші функції:
 
Мініатюрний скутер-компактний і легкий з вагою в 50-70 кг і швидкістю не більше 50 км на годину використовується для пересування по міських рівних дорогах;
Середні моделі-більші за розмірами і потужні, тому справляються з їздою не тільки по рівній дорожній поверхні, але і грунтовій дорозі;
Важкі скутери-туристичний транспорт, що відрізняється більш масивними габаритами і найвищою швидкістю в порівнянні з маленькими і середніми моделями, тому на них часто їздять в далекі поїздки;
Технічні критерії
При виборі транспорту важливо звертати увагу на вантажопідйомність, потужність двигуна, розмір коліс і деякі інші технічні характеристики.
 

Розглянемо самі основні критерії вибору нового скутера:

 
  • Вантажність. Якщо ви плануєте використовувати мопед в міських умовах для перевезення однієї людини, то можна вибирати мініатюрні моделі з найнижчою вагою конструкції. Для їзди на дачі, по сільській місцевості, туристичних поїздок вантажопідйомність повинна дорівнювати 120-150 кг.особливо якщо планується пересування двох дорослих людей.
  • Розмір коліс. Для пересування по бездоріжжю необхідні колеса з діаметром в 12 дюймів. По міських рівних дорогах можна легко пересуватися на мопедах з більш маленькими шинами.
  • Передня вилка. Цей нюанс забезпечує хорошу прохідність і плавність їзди. Рекомендується купувати скутер з важільною виделкою.
  • Двигун. Скутер зазвичай комплектуються двотактним або чотиритактним мотором. Перший варіант більш простий в конструкції і вимогливий в обслуговуванні. Але є можливість збільшити кількість кубів. Чотиритактний двигун менше споживає палива і масла, безшумно працює і розвиває велику швидкість.
  • Трансмісія. Мопеди і скутери працюють, як правило, комплектуються одношвидкісною трансмісією, кліноременним варіатором або напівавтоматичною коробкою передач. Найсучаснішим і надійним варіантом вважається кліноременной Варіатор.

Купити скутер в ретро стилі в Харкові з гарантією

Підібрати і придбати зручний і компактний транспорт можна в нашому інтернет-магазині. У нас найвигідніші ціни. Доставка здійснюється по всій країні, тому можна замовити в Харкові та інших містах. Всі моделі в продажу йдуть з гарантією від 1 року і більше. Зверніть увагу що для управління деякими моделями скутерів потрібні права.