Мототрактори Тітан

 Не так давно на ринку України з'явилася нова торгова марка, яка представила лінійку сільськогосподарської малогабаритної техніки під назвою Титан. Всього за один перших рік, даний бренд показав відмінний результат в роботі у споживачів, які довірили цій техніці і не помилилися. Мототрактор Титан може здійснювати безліч складних сільськогосподарських, комунальних, а також будівельних робіт на досить великих територіях.

На перший погляд все мототрактора виглядають однаково, але все ж відмінностей у них багато. Також всі вони відрізняються заводський комплектацією і безліччю технічних характеристик.

 

Сфери використання та додаткове обладнання

 
• Садівництво. Мототрактор Титан може використовуватися в садах при обробці дерев, транспортуванні врожаю, а також очищенню саду від сміття та опалого листя. Для цього може згодитися обприскувач, причіп гідравлічний, роторна та сегментна косарка, культиватор і граблі.
• Домашня худоба. Важливим фактором є можливість застосування мототракторов Титан при заготівлі корму на зимовий період часу для домашніх тварин. Це можна зробити швидко і якісно за допомогою: роторної косарки, граблі ворушилок, причепа, а також прессподборщіка і причепа. За 1-2 тижні можна зробити більше 50 кубічних метрів тюків з сіном.
• Прибудинкова територія. Також за допомогою мототрактора Титан можна заготовлювати дрова, подрібнювати сухі гілки після обрізання дерев і багато іншого. Часто необхідно такий інвентар як: причіп, дровокол, подрібнювач гілок, помпа, лопата відвал та інше.
• Обробка землі. Це основна сфера діяльності для мототракторов Титан, адже навіть в стандартній заводській комплектації є почвофреза з шириною захвату 140 сантиметрів і двокорпусний плуг. Мототрактор Титан ціна за один рік здатний обробити ділянку обсягом в 5 гектар. Це означає що 1 трактор Титан підготує 5 гектар під посадку коренеплодів, здійснити підгортання і зрошення, а також збере весь урожай. Для таких потреб може знадобитися: сівалка, картофелесажатель, обприскувачі, картоплекопачів, культиватори, плоскорізи, окучники і інше.
• Будівельні майданчики. Тут у мототрактора Титан не багато можливостей, але він може здійснювати дуже складну роботу - транспортування будматеріалів, а також вивіз будівельного сміття.
• Комунальні служби. У цій сфері не часто можна зустріти таку техніку, але все ж з лопатою відвал, щіткою підмітальної і іншим комунальним інвентарем мототрактор Титан може прибирати тільки не великі території в холодну пору року. За рахунок відсутності кабіни з опаленням оператор не зможе тривалий час при мінусовій температурі управляти мототрактором.
 

Купівля техніки в магазині Агромото

 
• Оплата. Здійснення оплати проводиться тільки після отримання і тестування техніки.
• Доставка. Тільки в нашому інтернет магазині надається безкоштовна адресна доставка без передоплати в перебігу декількох днів після оформлення заявки на сайті. Тому купити мототрактор Титан у нас вигідно.
• Гарантія. На мототрактора Титан надається дворічна розширена гарантія на всі вузли та агрегати тільки в нашому інтернет магазині.
• Консультація. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які з радістю підберуть для Вас відповідну техніку і додаткове навісне обладнання.
• Асортимент. Наша компанія співпрацює з усіма дистриб'юторами сільськогосподарської техніки в Україні, тому наш асортимент найбільший в Україні.
• Запчастини. Якщо Ваша техніка зламається в гарантійний або після гарантійного терміну, ми зможемо відправити запчастини в день звернення аби Ваша техніка не простоювала без роботи.