Картоплесаджалка для мототрактора

 

Якщо Ви власник великої ділянки, який використовується для вирощування картоплі, напевно Ви витрачаєте багато часу на підготовку грунту до посівів. Спеціально для Вас була розроблена картофелесажалка для міні-тракторів - обладнання, яке дозволяє налаштувати автоматизацію процесу посадки картоплі та інших коренеплодів. Більше Вам не доведеться виконувати роботи по посадці вручну або використовувати найману техніку: ціна сучасних картофелесажатель дозволяє придбати дане обладнання для використання в невеликих домашніх господарствах.

 

Конструкція картоплесаджалки

 

Основними складовими всіх картоплесаджалок є бункер, кріплення для бульб і колеса. При використанні обладнання Ви завантажуєте в бункер посадковий матеріал. Кріплення буває двох видів: стрічкове і ланцюгове. Стрічкове кріплення позитивно впливає на стійкість і допомагає знизити вібрацію під час роботи. У свою чергу, ланцюги роблять використання агрегату простіше і знижують його вартість. Колеса не є обов'язковим складовим даного обладнання, але їх наявність покращує маневреність, а це, в свою чергу, полегшує експлуатацію. Картоплесаджалка для міні-тракторів купити - це відмінне капіталовкладення, яке дозволить Вам заощадити час і сили.

 

Що потрібно знати перед покупкою устаткування?

 

При виборі конкретної моделі навісного обладнання обов'язково зверніть увагу на обсяг бункера (найчастіше зустрічається від 20 до 50 літрів) і його тип (круглий, прямокутний, конусоподібний).

Істотно може відрізнятися і вага агрегату: проконсультуйтеся з фахівцем, якщо вибираєте обладнання для мототрактора або мотоблока.

Також варто звернути увагу, що картофелесажалка до мінітрактора може бути однорядною або многорядной, вибір залежить від розмірів вашої ділянки.

Намагайтеся вибирати універсальні моделі, а не ті, які працюють тільки з певними марками мототехніки.

 

Чому картофелесажалка до мінітракторів - це необхідний агрегат?

 

    • якщо порівнювати застосування агрегату з ручним способом, за допомогою картофелесажатель Ви висадіть картопля в 10-15 разів швидше;
    • агрегат працює акуратніше, а тому - якісніше: він проробляє рівні рядки, рівномірно висаджує бульби на однакову глибину, а потім засинає їх пухкою землею;
    • деякі моделі картофелесажатель оснащені ємністю для добрив, це дає можливість заодно вводити в грунт корисні речовини разом з картоплею;
    • обладнання відрізняється простотою установки і експлуатації;
    • картоплесаджалку можна використовувати для вирощування інших коренеплодів.

 

Поради з налаштування обладнання

 

Перед початком роботи обов'язково перевірте технічний стан навісного обладнання (гвинтові з'єднання, натяг транспортерів і т.д.). Потім відрегулюйте агрегат під стан грунту. Найчастіше Ви самі можете вибрати відстань між картоплею, глибину посадки, інтервал між рядами.

 

Картоплесаджалка для мінітрактора ціна, доставка, гарантія

 

Картоплесаджалка - це доступний агрегат, покупка якого повністю виправдовує себе! Але, щоб робота з обладнанням приносила Вам тільки задоволення, - купуйте навісне обладнання у офіційних, сертифікованих постачальників. У їх число входить інтернет-магазин Агромото. Ми вже багато років співпрацюємо як з українськими, так і з закордонними виробниками навіски. Завдяки цьому наші покупці отримують офіційну гарантію і кращі ціни.

Картоплесаджалка для мінітракторів купити в Україні - для цього зв'яжіться з менеджером нашого магазину або оформіть замовлення на сайті! При покупці мототехніки можливі знижки на навісне обладнання.