Квадроцикли Comman

Квадроцикли Comman від українського постачальника

Якщо ви хочете придбати надійний і недорогий newATV, зверніть увагу на квадроцикл Comman. В інтернет-магазині великий вибір техніки з кубатурою 110, 150, 200 см3 для дитини, підлітка і дорослого, під параметри зросту і ваги. Серед технічних характеристик важливо відзначити:

  • наявність електростартера і кік-стартера;
  • протиугінної системи, якою можна управляти дистанційно;
  • якісну збірку двигуна, підвіски, елементів управління.
  • Невисока ціна означає, що в техніці застосовувалися прості конструкційні рішення. При цьому залишається високою якість використаних деталей і збірки.

Важливо. Якщо ви купуєте квадроцикл, подбайте про покупку екіпіровки: шолома, наколінниках, рукавичках.

Квадроцикли Комман: переваги

Техніка для дитини, підлітка. Дітям, починаючи з 8 років, рекомендуємо пробувати освоювати навички на моделях Comman B5 Mudhawk 110 сс, Comman ATV 125 XT-N. На квадроцикл часто встановлюється обмежувач швидкості, який дозволяє зменшити швидкість до 15-25 км/ч. Техніку бажано комплектувати ременями безпеки, дистанційним контрольним управлінням.

Квадроцикл для дорослих. Новачкам і більш досвідченим користувачам рекомендуємо купитьмоделі Hunter Scrambler 150cc, Scorpion 200CC, Touring LUX. Ці ATV розганяються швидко - до 70-80 км / год, мають підвищену маневреність і прохідність, завдяки потужному двигуну і легкій вазі.

Ви можете придбати недорого інтернет-магазині» Агромото " ATV Scorpion та інші моделі з відправкою в будь-який населений пункт країни. Доставка по Україні приходить після оформлення заявки через 2-3 дні. Оплачується замовлення за бажанням клієнта при отриманні або з передоплатою. Є можливість покупки в кредит. З усіх питань звертайтеся до відділу продажів.

Доставляємо техніку без передоплати у Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари.