Мотоблоки Зубр

 Мотоблок Зубр: технічні характеристики та переваги

В інтернет-магазині "Агромото" представлений широкий асортимент аграрної техніки. Власники невеликих земельних ділянок часто вибирають собі мотоблоки від виробника Зубр. У цій лінійці є техніка різної потужності, прямим і ремінним приводом, коробкою передач і іншими характеристиками. За допомогою мотоблока Zubr можна здійснювати такі види земельних робіт: обробка грунту, культивування, посів і збір врожаю, очищення ділянок від снігу і бруду, транспортування вантажу.
 

Кому буде цікавий мотоблок Zubr?

В першу чергу мотоблоками від Зубр обзаводяться маленькі комунальні організації, фермерські угіддя і власники невеликих земельних паїв. Завдяки агрегатуванню з навісними устаткуваннями, можна істотно більше отримати переваг від техніки Зубр. Купити додатково для цих моделей плуг, Підгортальник, культиватор, картоплесаджалку, пропольник, косарку та інші агрегати від виробника.

Переваги мотоблоків Зубр:

  1. Компактність і простота конструкції. Агрегати від торгової марки відрізняються невеликими розмірами і досить простою базою. Крім того, вони обладнуються модернізованою коробкою передач, яка покращує прохідність і легкість управління технікою.
  2. Економний двигун. Транспорт обладнають потужним і економним в плані витрати дизеля, добре працюючим на низьких оборотах двигуном. Захист від перегріву здійснюється за допомогою повітряної системи охолодження. Це дозволяє мотоблоку працює довго і продуктивно.
  3. Великі колеса. Діаметр коліс і великий протектор забезпечує хороше зчеплення з грунтом і прохідність.
  4. Зручне кермо, яким добре керувати.
  5. Механічний ручний запуск мотора, замість електростартера.
  6. Потужність двигуна в залежності від класу мотоблока дорівнює 4,5 -12 кінським силам.

Типи мотоблоків Зубр

Мотоблоки Зубр і Кентавр представлені в нашому магазині різних типів. Кожен з них застосовується відповідно до технічних характеристик. Доставка здійснюється нами по всій Україні. Найлегші мотоблоки мають масу менше 70 кг і двигун з потужністю в 6, 5 кінських сил. Цей тип найменше функціональний і агрегатується з невеликим списком обладнання. Ще їх називають»бензинові культиватори". За допомогою них розпушують грунт на невеликій глибині і обробляють площу не більше 30 га.
 
Середній тип мотоблоків Зубр має масу в 120 кг і потужністю двигуна близько 8 кінських сил. Можна докупити до них таку техніку, як Підгортальник, плуг, щітку. Велика маса мотоблока дозволяє обробляти грунт фрезою на глибину до 20 см.найбільш важкі моделі вважаються вже професійними мотоблоками і застосовуються для обробки цілини, транспортування вантажів і розчищення території. Особливо популярні у землевласників з великими ділянками і комунальних підприємств. У нашому інтернет-магазині можна придбати мотоблоки від відомих брендів, а також запчастини до них. Доставка можлива по всій Україні.