Мотоцикли Geon

 Мотоцикли Geon в Україні

Дані мотоцикли збираються на українському заводі "SvitMoto" з деталей китайської мототехніки.
 
Якщо порівнювати з аналогами Viper, Lifan з аналогічною кубатурою, у цих моделей вище прискорення, потужність, прохідність. Таким чином, якщо вам потрібна недорога техніка, але за експлуатаційними характеристиками краще, ніж Viper, Lifan та інші китайські моделі, вибирайте бренд Геон. На сайті представлений досить широкий асортимент мотоциклів.
 
Модельний ряд Геон
Примітно мото виробника Geon користуються популярністю у мотоциклістів, оскільки перші моделі в 2008-2011 ендуро і дорожні мотоцикли збиралися за участю фахівців компанії Benelli. Так перейнятий досвід від фахівців компанії Benelli дозволив випустити перші моделі мотоциклів Daytona 300, Nac 350, Hammer, Tourer, які і зараз користуються популярністю у байкерів. Оснащуються мотоцикли моторами об'ємом 200 см2.
 
Вже в 2013 році на ринок виходить 23 різних моделей. З 2014 по 2017 роки з'являються популярні і більш потужні моделі GrantTour 400, Bullet 400, Dakar 450. Примітно, що остання модель мотоцикла Geon, тобто Dakar 450 виготовлений в КНР і вдосконалений підрозділом виробника «Геон інжинеринг» двічі ставав переможцем чемпіонату України з Супермото.
 
Які мотоцикли може запропонувати купити інтернет-магазин "Агромото"?
Примітно, що інтернет-магазин "Агромото" може вам запропонувати мотоцикли з різною рамою, кубатурою і потужністю двигуна. Компанія "Агромото" пропонує широкий асортимент мотоциклів і запчастин до них.
 
Бюджетні моделі
Якщо необхідні бюджетні варіанти моделей мотоциклів, то рекомендуємо звернути увагу на Enduro Geon Wolf N200 або G-Макс Pantera S200. Можемо запропонувати варіант, який коштує дорожче, наприклад мотоцикл Geon Scrambler 250.
 
Бюджетний мотоцикл (Geon Wolf і G-Макс Pantera) представлений простими рішеннями: одноциліндровим двигуном SOHC з повітряним охолодженням, карбюраторним типом живлення, простими органами управління. Таким чином, для початківців користувачів Wolf і G-Макс Pantera цілком підійдуть.
 
У цій ціновій категорії знаходиться і такий варіант як GEON X-Road Light 200 з двоклапанним двигуном SOHC (повітряне охолодження). Працює 16-кінський ДВС X-Road Light 200 в парі з 6-ступінчастою механічною КПП. Попереду на мотоциклі X-Road Light 200 встановлена перевернута вилка з великим ходом амортизатора, ззаду маятниковий моноамортизатор. Колеса шиповані. Гальмівний механізм дисковий і передача дії відбувається через супорт. Як бюджетні моделі, дані мотоцикли (G-max Pantera, X-Road Light) підходять для поїздок по пересіченій місцевості, наших поганих доріг і по місту.
 
Вибираємо мотоцикл середньої ціни
У той же час більш дорогому мотоциклу Geon Scrambler 250 притаманне повітряно-масляне охолодження. Крім того, конструктори впровадили такі рішення як широке кермо для більш зручного управління. Мотоцикл Geon Scrambler має змінену форму вихлопної труби, щоб дистанціювати ногу від розпеченої поверхні, розташований високо двигун, завдяки чому збільшується просвіт і інші корисності.
 
Аналогом Скрамблера є легкий X-Road 250 (не плутайте з більш бюджетним X-Road Light 200)
 
Преміальний сегмент
Преміальні моделі мотоциклів-це Dakar GNX 250 (Enduro), Dakar GNX 300 EFI, Grandtour 400 EFI. Всі ці версії використовуються для змагань, поїздок по місту, подорожей на далекі відстані. Ці моделі мають посилену підвіску, поміняли карбюраторне живлення на інжектор. Кубатура двигуна варіюється від 250 до 400 см3.
 
Таким чином, можна купити варіанти моделей мотоциклів за ціною Viper, Lifan. При цьому, як показали тест драйви, технічно Geon краще, ніж Lifan. Також можна підібрати покупку подорожче, для професійних мотоциклістів.
 

Як купити мотоцикл Geon з доставкою по Україні?

Відзначимо позитивний момент з покупкою мотоциклів, які випускаються під цим брендом. Мотоцикли відрізняються гарною якістю, прискоренням, можна підібрати модель для професіонала і новачка. Всі види запчастин зараз багато на ринку, оскільки техніка збирається в Україні. Можна знайти будь-яку із запчастин в інтернет-магазинах або відправити техніку в сервісний центр для обслуговування. Широкий модельний ряд з механічною КПП і традиційними органами управління, що спрощує експлуатацію техніки.
 
Залежно від сезону пропонується система знижок на покупку. З усіх питань звертайтеся до відділу продажів "Агромото".