Мототрактори Forte (Форте)

Мототрактор є сільськогосподарську техніку, яка здатна здійснювати ряд складних, не під силу людині завдань на поле, городі або ж на присадибній ділянці. Спочатку все займалися сільським господарством вручну і це був просто титанічну працю якщо мова йшла не про 6-10 сотках землі. Тому і винайшли трактора.
На сьогоднішній день в Україні поставляється величезна кількість мототракторов під різними торговими марками. Мототрактор Форте завжди виділявся від своїх конкурентів своєю багатою комплектацією і невисокою вартістю. Бренд Форте один з перших, хто почав імпортувати невелику сільськогосподарську техніку на ринок України, в тому числі і мототрактора.

 Конструктивні переваги техніки Forte:

 

  • Трансмісія. Все що продаються мототрактора Форте на сьогоднішній день оснащені перевіреними і якісними трансмісіями, які модернізуються на заводах виробниках. До останнього часу існувало 3 тип КПП: розблокування диференціала, диференціал, а також примусова його блокування при необхідності. Перший варіант має дуже надійну конструкцію, схожу з мотоблочной, коли при необхідності оператор може розблокування одне з коліс і здійснити маневр. Але такий варіант не кожного влаштує адже це не зручно. Другий варіант підходить для роботи з легким навісним і причіпним обладнанням, яке не вимагає великого тягового зусилля. А ось з плугом або бороною такий трактора буде працювати вкрай складно. Третій варіант самий універсальний і поширений. У більшості випадків він і комплектується з мототракторамі Forte.
  • Мотор. Мототрактор Forte мають широкий вибір варіантів двигунів з потужністю від 12 до 24 кінських сил. Всі вони охолоджуються за допомогою води і можуть запускатися як за допомогою електричного стартера, так і за допомогою ручного (Z-подібна рукоятка). Наприклад, на мототрактор Forte MT 161 LT LUX встановлюється двигун з маркуванням R195ANDL, тільки модифікований. Він має діаметр поршня - 95 мм, енергозберігаючу форсунку, а також велику форкамеру на днище поршня. Тому потужність його становить не 12 кінських сил як на мотоблоки, а 15 к.с. Також за рахунок зменшення діаметра приводного шківа на двигуні з 150 мм на 135 мм - тягове зусилля мототрактор Форте збільшується, але максимальна швидкість пересування трохи зменшується.
  • Дизайн. Мототрактори Forte мають ергономічний і сучасний дизайн, який сподобається навіть самому вимогливому покупцеві. Якісне лакофарбове покриття на облицювальних елементах і рамних металевих конструкціях захищатиме техніку від впливу навколишнього середовища: дощ, сніг, вітер, бруд.
  • Комплектація. Купити мототрактор Forte можна як «голий», так і в багатій комплектації. У стандартний комплект входить грунтофреза з шириною захвату від 120 до 140 сантиметрів, одно- або двокорпусний плуг, ЗІП із запасною прокладкою під головку циліндра і поршневими кільцями, а також набір ключів і викруток для здійснення дрібних ремонтів і технічного обслуговування.
  • Освітлення. Будь мототрактор Форте має всю необхідну сфетотехніку для їзди по дорогах загального призначення, а також проведення робіт в темний час доби.

 

Наша компанія займається продажем мототракторов і навісного обладнання до них. Ми настійно рекомендуємо Вам купувати таку дорогу техніку в нашому інтернет магазині Агромото. Ми не рекомендуємо покупку на торгових майданчиках за рахунок того, що техніка довгий час могла знаходиться під згубним впливом навколишнього середовища: дощ, сніг, вітер, сонце. А це може пошкодити лакофарбове покриття на всіх елементах техніки. Тому ми радимо Вам купити мототрактор Форте в нашому інтернет магазині Агромото.