Мотоблоки в Чернігові

Купити мотоблок в Чернігові в "Агромото" швидко і дешево

Одне з найпопулярніших транспортних засобів в Чернігові для обробки землі невеликої площі - мотоблок від Кентавр, Zubr, Forte . До нього можна купити навішування для розширення функціоналу. За допомогою мотоблочной техніки. Інтернет-магазин "Агромото" пропонує широкий асортимент мотоблоків, мотокультиваторів, навісних пристроїв та інших сільськогосподарських товарів в Чернігові. На багато позицій надається безкоштовна доставка по Україні.
 

Види двигунів на мотоблок

Всі мотоблоки класифікують в залежності від особливостей двигуна на бензинові і дизельні. Бензиновий транспорт, як правило, встановлюється на легкі і середні за потужністю моделі. Такий мотор не володіє високим ККД і коштує дешевше. На фрезу передається близько 80 % крутного моменту. Мотоблоки з бензиновим двигуном використовують для обробки вже зораних раніше земель, цілинні грунти вони не потягнуть.
 
Дизельний двигун найчастіше встановлюється на важкі мотоблоки, до яких ще можна приєднати причіп. Цей транспорт коштує дорожче, але і витрата палива менше. При цьому продуктивність набагато вище, близько 98 %. Важкий транспорт призначений для багатогодинної безперервної роботи на великих ділянках землі. У дизельних мотоблоків моторесурс в два рази більше. Деякі моделі володіють такими серйозними показниками, як 3000 мотогодин.

Трансмісія мотоблока

Вибір мотоблока завжди грунтується на трьох-чотирьох критеріях: вид і потужність двигуна, функціональність і особливості коробки передач. Важливо визначитися з тим, яка потрібна швидкість пересування. Для земельних ділянок від 50 соток до 1 га і частих транспортувань з причепом потрібно якісна багатоступенева Трансмісія. Якщо ж ви купуєте мотоблок в Чернігові для невеликого городика будинку, то буде досить і простий коробки передач з одним перемиканням і реверсом для маневрів.
 
Особливості ширини захоплення
Ширина обробки визначається в залежності від параметрів і форми земельної ділянки. Наприклад, в Чернігові можна купити культиватор з шириною захвату в 120 см.така техніка відмінно впоратися з великими ділянками в швидкі терміни. Але для обробки невеликих площ міжрядь потрібно мотоблок або регульованими фрезами. В цьому випадку можна підбирати відповідну ширину самостійно. Також продаються техніка з регульованою глибиною. Цей параметр не менш важливий для висаджування різних культур.
 
Інші критерії вибору мотоблока в Чернігові
Більш зручним у використанні мотоблок в Україні може стати при наявність додаткових функцій. Через це техніка може дорожче коштувати в порівнянні з аналогами.
 
Можуть бути такі додаткові критерії:
  • Тип запуск. Практично у всіх мотоблоках ручний запуск. До нього треба пристосуватися, так як буде потрібно фізичні зусилля. Але є техніка з полегшеним стартом і електростартером. Мотоблоки, які запускаються таким чином, як автомобілі. Двигун заводиться миттєво навіть в холодну пору року.
  • Блокування диференціала. Особливо зручна функція для маневреності мотоблока. При цьому одне колесо блокується, а інше продовжує обертання. Завдяки блокуванню диференціала можна легко зробити розворот транспорту.
  • Регулювання керма. Чим більше налаштувань керма, тим краще. Рукоятки бажано щоб поверталися на 180 градусів.
  • Пневматичні колеса. Для різних польових робіт і перевезення вантажу додому, будуть потрібні великі колеса з якісним протектором. Якщо вони входять в комплект, то це дуже добре.
Купити мотоблоки в Чернігові можна в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. Доставку ми здійснюємо власним транспортом, по всіх регіонах України. Також у нас ви можете придбати додаткове навісне обладнання до мотоблока.
 
Авдіївка, Батурин, Бахмач, Березанка, Березна, Бобровиця, Великі Осняки, Борзна, Брусилів, Бурімка, Варва, Вертеевка, Вокзал Городня, Володькова Дівиця, Воробйов, Гмырянка, Гончарівське, Городня, Гужівка, Десна, Дмитрівка, Добрянка, Дружба, Євминка, Жавинка, Жолобок, Жуковщина, Журавка, Заводське, Запоріжжя, Іванівка, Ічня, Карабиновка, Киїнка, Кіпті, Кобижча, Козелець, Количівка, Короп, Корюківка, Крехаїв, Крути, Куликівка, Кути Перші, Ладан, Линовиця, Ліскі, Лосинівка, Любеч, Марківці, Мена, Михайло-Коцюбинське, Мрин, Ніжин, Нова Басань, Новгород-Сіверський, Новоселівка, Новий Білоус, Носівка, Оболоння, Озеряни, Олишівка, Остапівка, Остер, Парафіївка, Поліське, Статева, Понорниця, Прилуки, Ріпки, Седнів, Семенівка, Срібне, Скороходове, Смяч, Сновское, Сосниця, Софіївка, Старий Білоус, Старий Биків, Талалаївка, Терешиха, Топчиивка, Трисвятская Слобода, Українське, Ульянівка, Халявин, Харківсько, Хвильовка, Пагорби, Чемер, Чернігів, Шибиринівка, Щорс