Придбати самоскид

 Як вибрати самоскид?

Самоскид-це вантажівка з бортовим кузовом і автоматизованим гідромеханізмом вивантаження. Самоскид застосовуються для перевезення і вивантаження сипучих матеріалів. У автомобіля можуть відрізнятися ТЕХНІЧНІ характеристики, тому рекомендуємо ознайомитися з критеріями вибору. Купити самоскид в Україні можна в магазині агротехніки АГРОМОТО. Ми пропонуємо найвигідніші і приємні умови покупки для наших покупців.
 
Особливості вибору самоскида
 
Для того щоб вибрати транспорт для вивантаження сипучого вантажу, розберемо які бувають види самоскидів в залежності від технічних характеристик. В основному його застосовують для транспортування таких матеріалів, як пісок, щебінь, керамзит, зерно, відсів. Вирішальними у виборі самоскида стають показники вантажопідйомності та обсягу кузова. Звідси можна всі подібні машини класифікувати в залежності від тоннажу, які вони можуть перевозити:
 
Низька вантажопідйомність. У цю категорію відносяться машини, що транспортуються до 10 тонн вантажу. В основному створюються на колісній формулі 4х2. Самоскиди з мінімальною вантажопідйомністю досить маневрені, навіть на невеликих ділянках. Моделі з тоннажем близько 10 тонн затребувані у підприємців, які спеціалізуються на оренді транспорту.
Середня вантажопідйомність. Транспорт, здатні перевозити від 10 до 20 тонн вантажу. Працює на 2 або 3 осях, з повним або неповним приводом. Повнопривідні моделі відрізняються підвищеною прохідністю.
Велика вантажопідйомність. Вантажівки з найвищими показниками розраховані для транспортування вантажів від 20 до 60 тонн. Масивні самоскиди мають 3 або 4 осі.
Транспорт для вивантаження сипучих матеріалів може мати різний тип розвантаження: двосторонній, тристоронній, задній або бічний. При покупці на цей нюанс також слід приділити увагу. Тристоронній варіант вважається універсальним гідромеханізмом, зручним для вивантаження в будь-якому положенні.
 

Допоміжні критерії вибору самоскида

Після того як визначили необхідну вантажопідйомність і тип гідромеханізму рекомендуємо визначитися з такими критеріями:
 
  • Тип підвіски;
  • Потужність і тип двигуна;
  • Гальмо;
  • Коробка перемикання передач;
  • Наявність причіпного пристрою;
  • Ємність паливного бака і витрата палива.

Купити самоскид в Україні в АГРОМОТО

Придбати вантажівку з автоматизованим механізмом розвантаження можна в нашому інтернет-магазині. Ми співпрацюємо тільки з авторитетними виробниками зі світовим ім'ям. Надаємо гарантійний термін від 12 до 36 місяців. У нашому асортименті ви знайдете техніку як бюджетної, так і преміальної якості. Весь транспорт має сертифікати, що відповідають міжнародним стандартам. Ми не завищуємо цін і доставляємо техніку по всій Україні. Для консультації щодо вибору відповідної моделі, залиште свої контакти, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.