Плуги для мінітрактора

Плуги для мінітракторів: основні особливості кожної моделі

Протягом довгого часу люди займаються розробкою спеціальних знарядь, які зможуть полегшити їх життя, позбавити від важкої праці і підвищити продуктивність робіт. Саме з цією метою в сільському господарстві та комунальних підприємствах використовуються Трактори. З розвитком машинобудування з'явилися мінітрактора, як більш дешева, але при цьому така ж функціональна техніка (не складно здогадатися завдяки "міні"). А сьогодні ми можемо стати свідком використання мототрактора або мотоблока китайського виробника на присадибній ділянці практично у кожного фермера або аграрія, купити який не складе великих труднощів. Але тракторами не користувалися б так масово, якби не навісний механізм, який дозволяє агрегатувати до машини саме різне обладнання.
 
Немає сенсу сперечатися, який навісний агрегат виконує за нас обробку землі. Відповідь очевидна-ми б не впоралися без плуга, який вже багато століть необхідний для оранки і нарізки борозен для посіву. Плуг, навісний агрегат, який використовується з тракторами, дозволяє полегшити вирощування багатьох культур, зробити Аграрні роботи більш легкими, швидкими і ефективними. Саме тому плуг є незамінний серед спектру сільгосп обладнання, яке агрегатується на навісний механізм. Варто тільки визначитися: одно корпусний або двокорпусний?
 

Як вибрати одно -, дво-або трьох корпусний плуг?

Для того, щоб плуг якісно виконував Аграрні роботи, необхідно правильно підібрати розмір моделі (або ширину захвату) і кількість корпусів, в залежності від інтенсивності завдань, розміру вашої ділянки і мототехніки, яку ви використовуєте. Також слід звернути увагу, якою потужністю володіє ваша сільськогосподарська машина.
 
Якщо ви плануєте обробляти землю за допомогою мотоблока або мототрактора, швидше за все вам підійде однокорпусний плуг. Такі моделі приваблюють простої установки, для якої задіюється навісний механізм. Агрегатуються вони за допомогою стандартного кріплення, плюс відрізняються доступною вартістю, адже найчастіше в Україні зустрічаються однокорпусні плуги китайського виробництва. Часто використовувана ширина захвату 120 сантиметрів, рідше - 125. Часто вони йдуть в комплекті, як складова мототрактора.
 
Також однокорпусні плуги використовують і для мінітракторів, але найбільш популярними є двокорпусні моделі, яким необхідний трактор із середньою потужністю. Вони володіють хорошими технічними даними і показниками продуктивності, іноді мають деякі особливості, до яких можна віднести регульовані або фіксовані Лемеші. Ширина захвату для такого плуга може бути 220, 225 і 230 сантиметрів. Ціна цих плугів є оптимальною і виграє в співвідношенні до показників якості.
 
Якщо ж у вашому розпорядженні є більша техніка, наприклад трактора, тоді вам підійде і трьох корпусний плуг, ширина захоплення якого 230-235 сантиметрів. У нашому каталозі ви знайдете варіанти такого навісного обладнання, а якщо у вас є сумніви з приводу того, чи підійде вам дана техніка, чи є у неї які-небудь особливості, зв'яжіться з нашим фахівцем.
 

Як використовувати плуг для міні тракторів з максимальною користю?

Є деякі параметри, які необхідно регулювати, щоб зробити процес обробки землі найбільш ефективним. Наприклад, правильно встановлений кут нахилу корпусу і глибина оранки дозволяють прискорити роботу в рази і підвищити загальну продуктивність мінітрактора. Також велику роль відіграє ширина захоплення, про яку ми говорили вище.
 

Де купити плуг для мінітракторів з середньою і високою потужністю?

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент плугів, тому ви обов'язково зможете вибрати одно -, двокорпусний або трьохкорпусний агрегат, який стане вірним помічником в господарстві. Якщо у вас залишилися які-небудь питання, зв'яжіться з нашим фахівцем..

Доставляємо техніку без передоплати у Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари.