Продукція KAYO

 Кайо / KAYO: Мотоцикли, Квадроцикли і пітбайки від виробника

Китайська компанія відносно молода, але вже відома на декількох континентах, як найбільший виробник мототехніки. Більшою мірою бренд KAYO виробляє різноманітні моделі пітбайків і кросових мотоциклів. Він успішно конкурує з такими мотоциклетними компаніями, як ендуро і Geon. Детальний опис кожної моделі квадроцикла або пітбайка допомагає швидше визначитися з вибором.

Трохи про компанію KAYO / Кайо

У модельний ряд Kayo входять самий різні моделі мото і квадроциклів по ціновому сегменту і функціональності. Купити квадроцикл і пітбайк цього бренду може, як досвідчений водій екстремального транспорту, так і початківець райдер. Мототехніка KAYO поєднує в собі адекватну ціну, значні технічні характеристики і сучасний дизайн. Продукція бренду ставати з кожним роком більш затребуваною в країнах СНД, США і Великобританії.

Чим відрізняються мотоцикли KAYO?

Кросові мотоцикли KAYO обладнані потужними чотирьохконтактними двигунами з об'ємом до 233 куб.см. більш бюджетні моделі оснащені менш потужним двигуном. Розгін на мотоциклі може досягати 115 км/год. Гальмівна система мототехніки Кайо представлена двопоршневим супортом. Нові мотоцикли від китайських виробників KAYO і GEON в нашому магазині продаються в широкому асортименті.

5 переваг мотоцикла від KAYO:

Високі показники маневреності і швидкості;
Надійність і міцність конструкції;
Наявність запчастин і комплектуючих в сервісах;
Завдяки інжинірингу самі просунуті технічні характеристики;
Широкий ціновий діапазон.