Мотоблоки в Миколаєві

 Купити мотоблок в Миколаєві за низькою ціною

Компанія "Агромото" пропонує широкий асортимент агротехніки в Україні. На нашому сайті ви можете купити мотоблоки, культиватори, навісні пристрої, мінітрактора і повноцінні агрегати. На всю техніку ми надаємо гарантію від 12 місяців. Наша компанія пропонує сервісні послуги з обслуговування техніки. Купити в Миколаєві та інших містах України в «Агромото» можна в онлайн-режимі.
 

Мотоблоки в Миколаєві в кредит

В інтернет-магазині "Агромото" можна придбати аграрну техніку в розстрочку в Миколаєві. Кожна сторінка товару доповнена якісним фото, технічними характеристиками і відгуками, щоб ви могли максимально детально ознайомитися з вподобаним мотоблоком. Мотоблоки-популярна техніка в Україні, так як за допомогою них можна виконувати більшість земельних робіт і при цьому не витрачати багато коштів. Не кожному по кишені мінітрактор, та й іноді в ньому немає особливої необхідності. Коли ділянка землі не перевищує кілька га можна обійтися недорогим і функціональним мотоблоком.
 
Які роботи можна виконувати мотоблоком?
За допомогою мотоблока в Миколаєві можна здійснювати такі земельні роботи: 
  • Обробка грунту-в залежності від класу мотоблок орає і культивує землю фрезою на задану глибину;
  • Посів культур-при агрегатуванні з навісним обладнанням мотоблок може сіяти картоплю та інші культури;
  • Збирання врожаю-ще одна перевага середніх і важких мотоблоків, у яких, як правило, не бензиновий, а дизельний двигун;
  • Прибирання території від снігу;
  • Транспортування вантажів-середні і важкі мотоблоки, які можуть працювати, як на бензині, так і на двигуні, можна використовувати в якості транспортного засобу.

Виробники мотоблоків

У нашому магазині можна придбати мотоблок від таких відомих виробників, як Кентавр, Zubr, Weima, Forte, Bizon. Кожен бренд вже зарекомендував себе як постачальника надійної і доступної техніки. Мотоблоки від Кентавр представлені широкою модельною лінійкою, від легких культиваторів до важких варіантів, що замінюють мінітрактор. Купити аграрне обладнання можна на нашому сайті легко і швидко. Доставку по Україні, в тому числі і Миколаїв, ми здійснюємо власним транспортом, тому гарантуємо безпеку перевезення. Оплата можлива трьома способами: готівковий і безготівковий розрахунок.

Олександрівка, Арбузинка, Баловне, Баштанка, Березанка, Берізки, Березнегувате, Благодатне, Братське, Варюшино, Веселинове, Весняне, Виноградівка, Володимирівка, Вознесенськ, Вознесенський, Воскресенське, Воссиятское, Врадіївка, Галаганівка, Галіцинове, Грейгове, Дарниця, Дніпровське, Доманівка, Дорошівка, Єланець, Зайчевське, Інгулки, Казанка, Калинівка, Капустине, Каравеллово, Києво-Олександрівське, Кирьяковка, Коблево, Козирка, Кінецьпіль, Костянтинівка, Копи, Котлярево, Криве Озеро, Лисянка, Куцуруб, Лимани, Лупаревого, Лиса Гора, Львів, Мартинівське, Матвіївка, Мішково-Погорілове, Мигія, Михайло-Ларине, Михайлівка, Надбузького, Миколаїв, Миколаїв Жовтневий, Миколаївське, Нове Життя, Нова Одеса, Новоолександрівка, Новобогданівка, Новоіванівка, Новопетрівське, Новополтавка, Новофедорівка, Новий Буг, Ольшанське, Очаків, Парутине, Первомайськ, Первомайське, Пересадівка, Піщаний Брід, Петрово-Солониха, Полігон, Радсад, Рибаківка, Сапетня, Святониколаевка, Себино, Сливино, Снігурівка, Таборівкою, Тернівка, Тернове, Трихатское, Троїцьке, Українська, Чорноморка, Шевченкове, Широколанівка, Южноукраїнськ