Мототрактори Garden Scout (Гарден Скаут)

Сільське господарство в Україні розвивається з великою швидкістю і все більше і більше фермерів збільшують свої обсяги по вирощуванню різноманітних культур. Як правило для великих площ використовується велика і потужна сільськогосподарська техніка. Але є такі завдання, для яких потужний трактор застосовувати просто не раціонально. Тому китайські інженери розробили невеликий одноциліндровий минитрактора на базі мотоблока, у якого витрата палива буде не більше 1 літра на годину, і який зможе здійснювати ряд складних завдань з використанням навісного та причіпного обладнання.


Ні для кого не секрет що саме ТМ Garden Scout є лідерами у виробництві мототракторов в Україні та країнах СНД. Ця компанія знає толк в цій техніці і з кожним роком радує своїх споживачів новинками і поліпшеннями. Перший мототрактор Гарден Скаут з'явився в Україні в 2014 році, він був простим і не мав навіть блокування диференціала, регулювання колії і плаваючого режиму гідравліки. Минуло більше 5 років і ТМ Гарден Скаут також є лідером на ринку мототракторов. Вони завжди на два кроки попереду своїх конкурентів.

Конструктивні особливості мототракторов Garden Scout

  • Трансмісія. КПП є найголовнішим вузлом, на який необхідно приділяти більшу частину часу при виборі мототрактора. Так як у багатьох випадках ламається саме трансмісія. Але на мототракторах Гарден Скаут другої генерації керівництвом компанії було прийнято рішення про передпродажної модернізації всіх диференціалів. Після цих змін в КПП випадки з виходом з ладу трансмісії наблизилися до нуля. Це дуже важливо, адже мототрактор garden scout коштує не малих грошей, втім, як і будь-який інший мототрактор. І купуючи таку дорогу техніку кожен споживач хоче отримати: якість, надійність і багатофункціональність. Все це є в сільськогосподарській техніці ТМ Гарден Скаут.
  • Задній підйомний механізм. Окремої уваги варта спеціальний механізм для роботи з навісним і причіпним обладнанням. У мототракторах Гарден Скаут встановлюється найнадійніший і перевірений вузол, у якого дворядна ланцюг знаходиться в середині по центру валу. Така ланцюг і приводні вали служать довго час за рахунок однакової натяжки ланцюга. Таким механізмом комплектується тільки мототрактор Гарден Скаут.
  • Гідравлічна система. З 2015 року вся техніка ТМ Скаут комплектується одно- або двухконтурной гідравлікою з плаваючими режимами. Мінітрактори Скаут Generation II мають високопродуктивні насоси гідравліки з продуктивністю 20 літрів в хвилину. Тому для того щоб можна було регулювати швидкість встановили спеціальний регулювальний клапан на шланг опускання заднього підйомного механізму.
  • Гума. Виробник мототракторов ТМ Гарден Скаут комплектую свою техніку перевіреної і якісної гумою, яка зможе прослужити довгий час без появи дрібних тріщин і швидко зносу протектора.
  • Дизайн і світлотехніка. Дизайн і колір мототракторов Скаут другої генерації не залишить байдужим жодного власника фермерського господарства. Важливим фактором є наявність повноцінної світлотехніки, яка дає можливість експлуатувати трактор в нічний час доби, а також пересуватися по дорогах загального призначення.
  • Документи. З 2019 року в Україні стало обов'язковим постановка будь-чотириколісною техніки з бензиновим або дизельним двигуном на облік. Виробник техніки Garden Scout надає всю необхідну документацію для постановки в спеціальних державних структурах.
  • Гарантія. Мототрактор Гарден Скаут купити варто тільки у офіційних представників і фірмових магазинах, так як є безліч підробок на цю техніку, на яку надається 1 рік гарантії. На всі трактори ТМ Скаут надається розширена дворічна гарантія терміном на 24 місяці.