Мотоблоки в Луцьку

Мотоблок Луцьк: критерії вибору

Якщо вам набридло обробляти свою земельну ділянку вручну або ви вже обзавелися кількома і не хочете звертатися за дорогими послугами трактористів, то покупка мотоблока в Луцьку стане відмінним рішенням. Купити його легко і доступно можна в нашому інтернет-магазині «Агромото». Ми пропонуємо широкий асортимент товарів сільськогосподарського напрямку, купити які можна з будь-якого куточка України. Мотоблоки в "Агромото" - вигідне і надійне вкладення.

Види мотоблоків в Луцьку

Всі мотоблоки можна розділити на три види: легкі, середні і важкі. Про кожного поговоримо зараз окремо, щоб було легше вибрати. Легкі мотоблоки мають потужність в 5-6 кінських сил і маленькою вагою до 60 кг.це маневрені, компактні моделі відмінне справляються з оранкою і культивацією невеликих ділянок площею в 20-50 соток. Є зовсім маленькі мотоблоки вагою до 12 кг і 25-сантиметровою фрезою. За допомогою них фермери швидко і легко обробляють верхній шар землі. Моделі з потужністю від 2 до 5 кінських і вагою в 20-60 кг призначені для більш складних робіт.
Наступний вид це обладнання середнього класу, яке відрізняється вагою 60-100 кг і потужністю двигуна в 5-8 кінських сил. Площа землі, яку може обробити мотоблок середнього класу вже досягає 1 га.такі моделі користуються великим попитом в Україні, так як доступні, компактні і функціональні. Також їх можна агрегатувати з навісними пристроями, такими як Підгортальник, борона, картоплевикапивач.
Ще один тип мотоблоків, які можна купити в Луцьку в нашому інтернет-магазині, важкий клас. Їх маса досягає 100 кг, а потужність двигуна – 9 -18 кінських сил. Застосовуються для земельних ділянок площею від 1 га і більше. Важкі мотоблоки найбільш функціональні, так як агрегатуються з багатьма навісними пристроями. Як правило, працюють на дизельних двигунах, які володіють високим ККД і важкою вагою. Витрата палива набагато менше, ніж у бензинових моторів.

Асортимент мотоблоків в " Агромото»

У нашому інтернет-магазині "Агромото" представлений широкий вибір товарів для обробки землі та присадибних ділянок. У нас можна купити вигідно мотоблоки легкого, середнього або важкого класу. Також до них пропонуємо навісне обладнання. Доставка здійснюється по всій Україні. У нас свій транспорт для перевезення техніки по містах країни. Щоб замовити мотоблок в Луцьку, залиште свій номер телефону в онлайн-формі і наші співробітники незабаром зв'яжуться з вами для уточнення деталей покупки.