Мотоцикли SPARK

 Мотоцикли Спарк

Бренд Spark належить компанії "АМТ ТРЕЙД". Компанія виробляє з 2003 року скутери, Мопеди або так звані ПІТ-байки, також легкі і середні класичні мотоцикли. Ключовий фактор популярності це цінова доступність. Середня вартість такого мото варіюється від $550 до $1500. При цьому відзначимо, що мото техніка Спарк як класичний мотоцикл непогано зарекомендував себе для експлуатації по поганих дорогах, по місту, пересіченій місцевості. При цьому Мототехніка досить високої якості, з урахуванням того, що ці брендові мото відносять до розряду продукції дешевих виробників.
 
Модельний ряд мото Спарк в Україні
На сайті продаються різні мото: Квадроцикли, Мопеди, скутери і мотоцикли. Всі вони мають різну кубатуру двигуна (см3), ходову, відрізняються і компонентами управління, але відзначимо відразу, що в різні види мототехніки впроваджені прості рішення. Розглянемо основні особливості мото.
 

Мопеди Spark особливості

Мопеди виробника Spark-мото техніка з кубатурою картера двигуна 50-150 см3. Сюди відносяться такі моделі як Spark SP125C-1cfn, SP125C-1cf, ЅР110С-2WQ. Ці Мопеди оснащені невеликим двигуном об'ємом 110-125 куб.см, але при цьому різні моделі мототехніки розвивають швидкість до 80-85 км/ч. охолодження на мото просте повітряне, коробка циліндра з ребрами для кращої тепловіддачі. При цьому невеликий мотор йде в парі з механічною КПП на 4 швидкості. Такі мопеди Spark коштують всього $550-$700, але такої мототехніки цілком достатньо для поїздок по сільській місцевості, пересування по місту або просто виїздів на природу.
 

Мотоцикли виробника Spark Альфа та інші

На сайті "Агромото" можна підібрати класичний, рідше ендуро мотоцикл Spark з одноциліндровим двоклапанним двигуном, який йде в парі з 4-5 ступінчастою КПП. Можна підібрати мото з кубатурою двигуна 110-250 см3. Виходячи з кубатури (куб. см.) можна зробити висновок, що такі мотоцикли як Спарк Альфа і подібні моделі підходять більше підліткам і новачкам, які тільки пробують кататися на різних видах мототехніки. Потужність на мото природно невелика-до 20 кінських сил. Охолодження на мото найпростіше повітряне, але коробка циліндра має ребра для кращої віддачі тепла. Для очищення палива і ставиться паливний фільтр.
 
Ходова система мотоцикла стандартна. Колеса на мото найчастіше йдуть спицовані з дорожньою і шипованою гумою. Підвіска на класичний або ендуро мотоцикл ставиться стандартна: підвіска заднього колеса маятникова з двома амортизаторами. Попереду ставиться перевернута вилка на мото. Гальма в базовій комплектації встановлюються на різні моделі мотоцикла Spark комбінованого типу (дискові і барабанні механізми). Гальмо працює через стандартний супорт.
 
Скутери Spark
Різновид мото з розвиненим оперенням і зручним майданчиком для ніг. Примітно, що завдяки низькій посадці, класичний скутер Спарк користується попитом не тільки у чоловіків, але і жінок і підлітків. Зазвичай для підключення заднього колеса використовується клиноременная передача. Об'єм одноциліндрового двигуна варіюється в межах 50-150 см3. КПП як такого немає, нарощування швидкості відбувається варіаторним способом за допомогою нарощування обертів двигуна. Така конструкція не залежить від кубатури (куб см)
 
Задня Підвіска мото оснащена амортизатором з двома пружинами. Попереду мото техніки встановлена телескопічна вилка перевернутого типу.
 
Квадроцикли Spark
Такі розроблені мото, як квадроцикли Спарк відрізняються простою конструкцією. Це завжди одноциліндровий мото двигун 110-250 куб. см. з паливною системою карбюраторного типу. Працює ДВС в парі з варіаторною КПП. Передача крутного моменту виконується через ланцюг на мото. Підвіска передня незалежна на мото зі стійками двохважільного типу. Задня підвіска, залежна з моноамортизатором.
 
Яке мото купити?
На сайті представлені різні моделі мототехніки: мопеди, квадроцикли, можна підібрати дорогий і бюджетний скутер. Всі різновиди мото мають різний двигун (см3), вариаторную або механічну КПП, крісло водія і місце пасажира, різні прості рішення.
 
Доставка мото здійснюється БЕЗКОШТОВНО по території України. Оплата при отриманні.

Доставляємо техніку без передоплати у Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари.