Генератори

Генератори в Києві: види і як вибрати?

Останнім часом попит на таке електричне обладнання як генератор суттєво зріс. У великому розмаїтті моделей багато хто губиться і не знає як вибрати відповідний для дому або роботи варіант. Інтернет-магазин АГРОМОТО пропонує широкий вибір генераторних установок за доступними цінами. Вибрати товар на сайті не складе особливих труднощів завдяки зручному фільтру пошуку. Купити генератор в Україні можна на нашому сайті.

Види генераторів

За своїм принципом дії усі генератори схожі. Пристрій переробляє хімічну енергію на механічну, після чого видає необхідну потужність електрики. За типом живлення палива розрізняють два найпоширеніші види генератора: бензинові та дизельні. Конструкційно вони можуть бути портативними та стаціонарними.

Особливості бензинових генераторів

Найпоширеніший генератор, який працює від такого виду палива, як бензин. Бензинове обладнання представлене великим вибором портативних та переносних моделей. Рідше можна побачити стаціонарні моделі цього типу. Це пов’язано з тим, що бензиновий генератор не розрахований на великі навантаження і має нижчий моторесурс в зрівнянні з дизельним. Його часто застосовують у побутовій та професійній сфері як резервне джерело електрики.

До переваг бензогенератора відносять:

  1. Компактні розміри. У порівнянні з дизельними, бензинові моделі в два, а часом і три рази менше важать. Це дозволяє їх використовувати на виїзних заходах, для дачі, для будівельних робіт.
  2. Широкий спектр потужності. На сьогоднішній день можна купити генератори на бензині від 1 до 10 кВт. Тому їх можна використовувати в різних сферах.
  3. Двофазна та трифазна напруга. Існують генератори для різного типу напруги.
  4. Мобільність та портативність бензогенератора. Один із найвагоміших плюсів, оскільки інші види переносити чи перевозити набагато складніше.
  5. Бюджетні ціни. Бензинове обладнання представлене у широкому ціновому діапазоні та вважається більш доступним.

Особливості дизельних генераторів

Генератори, які працюють від такого виду палива, як дизель, насамперед відрізняються підвищеним моторесурсом та великою потужністю. Тому їх найчастіше застосовують на промислових підприємствах, будівельних об'єктах, кіномайданчиках, виїзних концертах та телефонних станціях. Не менш рідко дизельне обладнання купують для заміських будинків та дач, оскільки воно більш надійне та якісне. Пристрій, який працює від дизель палива, більш ефективний і окупний в якості постійного джерела електрики.

До переваг дизельного обладнання відносять:

  1. Велика потужність. Тут конкурентів дизельні моделі не мають.
  2. Можливість витримувати велике навантаження. Дизельні двигуни мають підвищений моторесурс від 40 тисяч годин і більше.
  3. Економічність та низькі витрати на паливо. Чи варто згадувати, що бензин у рази дорожчий. У цьому випадку ще й ощадливе споживання витратних матеріалів буде плюсом.
  4. Безперебійна робота без перерв тривалий час. Завдяки підвищеному моторесурсу обладнання можна застосовувати як постійне джерело світла.

До мінусів дизельних агрегатів відносять підвищений шум, складності із запуском у холодну пору року та вищу вартість.

Інверторний генератор

Сучасні моделі інверторного типу відрізняються рядом переваг: видачею високої якості електроенергії, вбудованим регулятором потужності та напруги AVR, компактними розмірами та мінімальною вагою конструкції. Інверторний генератор виглядає як невелика валіза з ручкою та важить у два рази менше традиційного обладнання. При цьому він дає чистішу електроенергію, тому підходить для високочутливої техніки.

Генератори: критерії вибору

При виборі товару рекомендуємо орієнтуватися на такі фактори: необхідна потужність електрики з урахуванням пускової, портативність конструкції, наявність регулятора напруги, відкритий або закритий корпус. Наприклад, для дачі найчастіше достатньо генератора потужністю до 5 кВт. Підійде як бензинова, так і дизельна установка генератора. Але за ціною перший варіант доступніший. У квартирі можна використовувати інверторне обладнання, оскільки воно підходить для комп'ютерів, офісної техніки і має компактні розміри, не шумить так сильно, як стандартна генераторна установка. Для промислових цехів та великих будівельних майданчиків рекомендуємо дизельні генератори.

Купити генератор в Києві в АГРОМОТО

У нашому інтернет-магазині можна придбати генератори з будь-якою потужністю у широкому ціновому діапазоні. Доставимо товар на вашу адресу протягом 1-2 днів. Доставка можлива по всій країні. Оплата зручним для вас способом: готівкою, банківською карткою, в кредит або розстрочку.