Мотоблокі у Кременчуці

Мотоблоки Кременчук

Обробка навіть невеликого городу без спецтехніки — складне завдання, яке потребує колосальних витрат фізичної сили та часу. Тому раціонально все ж таки купити мотоблок у Кременчуці, щоб полегшити працю. Тим більше, якщо виконання сільськогосподарських робіт планується з комерційним ухилом, а розміри земельної ділянки — до 7 га. Така техніка представлена ​​в інтернет-магазині АГРОМОТО у широкому асортименті. Тут можна підібрати відповідний за характеристиками мотоблок від таких відомих виробників, як ДТЗ, Форте, Зубр, Мотор Січ. Всі мотоблоки поставляються за найкращою в Україні ціною з доставкою до Кременчука або іншого міста, з офіційною гарантією. За потреби є можливість оформити кредит, щоб купити мотоблок у Кременчуці таким чином, щоб максимально раціонально витрачати доступний бюджет.

Клас та потужність мотоблоку — як визначити правильно?

Мотоблоки — досить велика категорія, представлена ​​технікою різного класу:

  • легкий — такі моделі мають невеликий запас потужності від 3 до 5 к.с., вони не здатні ефективно працювати з великим переліком навісного обладнання, проте цілком підходять для виконання нескладних завдань із плугами або розпушувачами;
  • середні — ці мотоблоки представлені вже з різними типами двигунів (дизельні та бензинові), вони мають запас потужності до 7 л. li>
  • важкий — це мотоблок, до якого можна підключити культиватор та будь-які інші навішування, а також причепи, це професійні машини з широким функціоналом потужністю до 13 к.с. та вагою до 180 кг.

Вирішуючи, який саме вибрати мотоблок у Кременчуці, важливо враховувати особливості конфігурації ділянки, тип ґрунту, рельєф. Легкі моделі підійдуть у тому випадку, якщо територія для сільського господарства не перевищує 20 соток. Середні — це оптимальний вибір для городу або садової ділянки 1-2 га. Важкий мотоблок буде ефективним у роботі до 7 га.

На що звернути увагу при покупці?

Крім означених вище базових критеріїв, обираючи таку техніку, необхідно враховувати:

  • тип системи охолодження — вона може бути повітряною або рідинною;
  • тип системи зчеплення — воно переважно дискове, але може бути мокрим чи сухим;
  • кількість передач у КПП — у мотоблоках використовується тільки механіка, проте кількість позицій для перемикання режиму швидкості може бути від 3 до 10.

Залежно від класу, пристрій може мати вал відбору потужності. Наявність такого агрегату дозволяє виключити просідання потужності та забезпечити стабільність тягового зусилля при агрегатації з важкими та активними навісними знаряддями.