Мотоблоки в Запоріжжі

 Мотоблок в Запоріжжі купити недорого з гарантією

Один з найпоширеніших транспортних засобів в сільській місцевості – мотоблок. Коли є невелика земельна або садова ділянка необхідно звертатися до тракториста або ж купувати самому техніку. Мотоблок є відмінним варіантом для обробки землі площею до 1-2 га, при цьому доступним і функціональним. Купити аграрну техніку за вигідною ціною в Запоріжжі можна в інтернет-магазині «Агромото». Ми пропонуємо широкий асортимент товарів, які можна онлайн з будь-якого куточка України. У нас можна купити мотоблок в розстрочку або в кредит. Наша компанія надає безкоштовну доставку і гарантію від 1 року на всю техніку.
 

Як вибрати мотоблок в "Агромото" в Запоріжжі?

Щоб покупцеві було просто і зручно вибирати собі товари, ми створили ергономічний сайт. Є фільтри для пошуку мотоблоків за певними характеристиками: ціна, вид і потужність двигуна, виробник, комплектація. Всі товари розбиті за категоріями, щоб було простіше знайти необхідне обладнання. Якщо ви не можете визначитися з вибором, наші консультанти із задоволенням вам допоможуть.
 
Види мотоблоків
 
Всі мотоблоки класифікують в залежності від палива і маси транспорту. Між цими двома критеріями є взаємозв'язок. Бензинові мотори мають меншу масу і потужність і обладнуються легкими і середніми мотоблоками. У той час як дизельний двигун важить набагато більше, але при цьому потужніше і продуктивніше. Такими моторами обладнають мотоблоки важкого класу.
 
Класи мотоблоків в Україні:
  1. Легкі мотоблоки. Обладнання, яке часто плутають з простими культиваторами. Найлегші мотоблоки призначені для вже зораних земель невеликої території. Замість коліс зазвичай представлена фреза. Виробників легких мотоблоків чимало, один з популярних є Кентавр. Працюють на бензині і відрізняються малою вагою, однофункціональністю. Серед переваг відзначають компактність, мобільність, дешеву вартість.
  2. Середні мотоблоки. Дане обладнання виробляє китайський бренд Forte, Zubr та інші. Бувають, як з бензиновим, так і дизельним двигуном. Більш функціональні, так як можна їх агрегатувати з різним навісним обладнанням. За допомогою мотоблоків середнього класу виконують оранку, культивацію, посів культур, збирання врожаю. Деякі моделі можна використовувати в якості транспортного засобу, приєднувати до них причіп.
  3. Важкі мотоблоки в Запоріжжі. Володіють найбільшою масою і потужністю. Тому справляються з більшими площами землі. Але мотоблоки важкого менш маневрені. Дизельний двигун охолоджується рідинним способом. Часто мотоблок доповнюється функцією блокування диференціала.

Купити дизельні та бензинові мотоблоки в " Агромото»

Наша компанія пропонує широкий вибір товарів агротехніки. Можна придбати мотоблок в кредит. На багато моделей надається безкоштовна доставка. У нашому асортименті ви знайдете легкі, середні і важкі мотоблоки, що функціонують на дизелі або бензині від найнадійніших виробників. Також ми пропонуємо власне сервісне обслуговування.
 
Азовське, Якимівка, Андріївка, Бабурка, Балабине, Балки, Біленьке, Бердянськ, Бердянське, Благовіщенка, Богатирівка, Бурчак, Василівка, Велика Білозерка, Велика Знам'янка, Веселе, Володимирське, Водяне, Вознесенка, Вільнянськ, Високогірне, Гуляйполе, Дніпровка, Дніпрорудне, Запорожець, Запорізьке, Запоріжжя, Зарічне, Іванівка, Кам'янка-Дніпровська, Кам'яне, Комиш-Зоря, Комишуваха, Канівське, Канцерівка, Кирилівка, Кірове, Костянтинівка, Котлярівка, Куйбишеве, Кушугум, Лежино, Ленінське, Люцерна, Мала Білозерка, Мала Токмачка, Малокатеринівка, Матвіївка, Мелітополь, Мирне, Михайлівка, Молочанськ, Нижня Хортиця, Новоолександрівка, Новобогданівка, Новомиколаївка, Новопетрівка, Новослободка, Оріхів, Орлянське, Осипенко, Островське, Охримівка, Павлівське, Петрівка, Плавні, Родюче, Пологи, Преображенка, Приазовське, Приморськ, Приморське, Пришиб, Радянське, Розумівка, Зростаюче, Розділ, Розівка, Ручаївка, Семененкове, Семенівка, Сонячне, Степанівка Перша, Степногірськ, Тепличне, Терпіння, Токмак, Успенівка, Харкові, Чернігівка, Енергодар