Інверторні генератори

Інверторні генератори: види та переваги

Інверторний генератор сьогодні одна з останніх розробок для побутової сфери в електричній галузі. Компактна установка видає необхідну кількість електроенергії та перетворює змінний струм у чистий без стрибків напруги. Це одна з найвагоміших переваг інверторного генеacратора. Ще інвертор називається цифровим приладом. Так як усередині нього вбудована мікросхема для керування всіма процесами електростанції. В інтернет-магазині АГРОМОТО представлено асортименти різних видів генераторів, які можна купити прямо на сайті.

Відмінності та переваги обладнання

Основна відмінність обладнання полягає у наявності регулятора, який вирівнює рівень електроенергії та адаптує струм під існуючі запити. При загальній потужності в 2 кВт інверторний генератор працюватиме під поточну потребу в 1 кВт, тим самим економиться бензин і моторесурс двигуна. При підключенні додаткових приладів установка збільшить потужність автоматично. Саме такий принцип дозволяє заощаджувати понад 40% споживаного палива.

До переваг генератора варто віднести:

  1. Економне споживання бензину палива. Крім того, що зменшується необхідна кількість палива для резервного джерела електрики, так і робота не всю потужність, продовжує знос робочих вузлів і скорочує витрати на ремонт та технічне обслуговування електростанції.
  2. Висока якість електроенергії. Вдома чи на роботі завжди знайдеться обладнання, яке погано реагує на перепади напруги у мережі. Інверторні генератори видають чисту електричну енергію у плавному режимі, регулюючи потужність під поточний запит. До високочутливої техніки відносять холодильники, комп'ютери, принтери та багато інших видів пристроїв. Завдяки високій якості енергії інвертор можна застосовувати для живлення офісної та медичної техніки.
  3. Низький рівень шуму. Генератори укомплектовані корпусом шуму, тому працюють максимально тихо. Їх рекомендується купити для квартири, встановлення можливе на балконі.
  4. Компактні розміри. Інверторний генератор у кілька разів менше важить, на відміну від традиційних пристроїв подібного зразка. Це пов'язано з тим, що для їх роботи немає необхідності в потужній вентиляції, яка додає вагу конструкції. Зовні генератор виглядає як невелика валіза.
  5. Високий рівень захисту від зовнішнього впливу. Практично всі моделі мають захист від вологи та пилу IP23. Тому їх можна включати у відкритому просторі навіть за поганих погодних умов.

До мінусів техніки відносять невеликий вибір моделей, потужність до 9 кВт, дорожчу вартість.

Інверторний генератор: види

Всі інверторні генератори класифікують залежно від типу конструкції, потужності, способу запуску та форми вихідного струму. За типом корпусу джерела електрики можуть бути із закритим або відкритим корпусом. Закритий інвертор можна використовувати за будь-яких погодних умов. Моделі з відкритою конструкцією призначені для великого навантаження та потребують якісної вентиляції. За потужністю генератор можна бути портативним з вагою 10-15 кг і максимумом 1-3 Квт електроенергії, моноблоком з вагою до 100 кг і потужністю 6 кВт, електростанцією з масою понад 100 кг і потужністю 8 кВт.

За способом запуску можна придбати інвертор із ручним пуском або електричним стартером. Форма вхідного сигналу струму представлена двома варіантами: чиста або модифікована синусоїда. Перший випадок підходить для високочутливої техніки, як комп'ютери, ігрові приставки, аудіосистеми, медичні прилади. Другий варіант більш традиційний, для будь-яких побутових та професійних приладів із низькою чутливістю до перепадів.

Де застосовується інверторний генератор?

Компактні та сучасні джерела електроенергії стали відмінним варіантом резервного та постійного електроживлення у приватних будинках, багатоповерхівках, дачах. Також їх особливо зручно брати із собою на виїзний захід, у похід чи рибалку. Сьогодні також інвертор можна часто зустріти у мобільних кофемашинах, торгових точках, де готують вуличну їжу та напої. Також джерела електрики актуальні для медичної сфери, у лабораторіях та поліклініках із високочутливою технікою.

Купити інвертор в Україні

Інтернет-магазин АГРОМОТО пропонує широкий вибір бензинових та дизельних генераторів. Діапазон цін досить великий, тому кожен зможе вибрати підходящий варіант для себе. У каталозі представлені моделі з потужністю від 1 кВт та вище. Замовити модель, що сподобалася, можна прямо на сайті. Ціна актуальна. Доставка по всій Україні.