Мототрактори Power (Павер)

 Сельскохозяйственная техника позволяет владельцам фермерских хозяйств, коммунальных служб и строительных площадок быстро и качественно осуществлять поставленные задачи, с которыми не справиться человек. Но покупка трактора как правило сразу не решает проблемы, для того чтобы минитрактор смог осуществлять работы необходимо приобрести ряд дополнительного прицепного и навесного оборудования, при помощи которого и выполняются поставленный задачи.

Сільськогосподарська техніка від торгової марки Power з'явилася в Україні порівняно не давно, але вже встигла завоювати серця багатьох любителів мототракторов. Вони мають прекрасну якість, дуже витривалі і стійкі до впливу згубного впливу навколишнього середовища.
Мототрактор Power купити дешево сильно не вийде, так як ця техніка має ряд переваг в порівнянні з іншими аналогічними моделями інших брендів.

Переваги мототракторов Power

• Якісні двигуна. На сьогоднішній день високу якість і надійність є далеко не у всіх виробників сільськогосподарської техніки. Все мототрактори Power комплектуються перевіреними і високопродуктивними дизельними двигунами, які не мають ні заводських шлюбів, ні будь-яких інших проблем в гарантійний період. На сьогоднішній день представлена ​​лінійка з декількох моделей з потужністю від 15 до 24 кінських сил. Охолодження цих моторів - водяне (рідинне). Запуск може здійснюватися як за допомогою електростартера, так і за допомогою ручного (Z-подібна рукоятка).
• Трансмісія з блокуванням. Всі моделі мототракторов Power мають унікальну і надійну трансмісію з шістьма швидкостями вперед і двома назад. Половина з них підвищені, а інша підвищені. Це необхідно для підбору швидкості роботи, адже під кожне навісне обладнання потрібна певна швидкість пересування. Мототрактор Power має примусове блокування диференціала, яку необхідно включати тільки при необхідності. А без блокування трактора працює як автомобіль (планетарна передача). Навіть з такої КПП на мототрактор Power ціна не вище ніж на інші аналогічні моделі з гіршого трансмісією.
• Мінімальна кількість сажі в гумових виробах. Ні для кого не секрет що гума сельскохозяйствен ная великого розміру коштує не дешево, тому до якості гуми необхідно поставитися уважно при виборі техніки. Для того щоб гума відслужила більше 3-4 років вона повинна складатися з мінімальної кількості сажі. Перевірити це можна одним простим способом. На новій гумі є гумові «волоски», за них необхідно потягнути, якщо гума якісна - волосок буде розтягуватися і відірвати його буде вкрай складно. А якщо цей волосок відірветься без особливих зусиль - така гума не прослужить довго.
• Багата стандартна комплектація. Мототрактора Power завжди мали відмінну комплектацію, як правило, це почвофреза з шириною захвату від 120 до 140 сантиметрів, дво- або однокорпусний плуг, ЗІП з ключами і викрутками, запасними поршневими кільцями і прокладкою під головку блоку циліндра. Також мототрактор Power може продаватися без комплектації.
• Можливість використання вночі і на дорогах загального призначення за рахунок наявності повноцінної світлотехніки і документів для оформлення трактора в спеціальних державних органах.
• Сервісне обслуговування і гарантійні зобов'язання строком на 24 місяці.
• Виносний генератор і вихлопна труба вгору. Чи не забагато мототракторов в Україні можуть похвалитися наявністю вихлопної труби, яка знаходиться зверху трактора, а не знизу, а також виносним потужним генератором, який повноцінно заряджає акумуляторну батарею.

Наш спеціалізований інтернет магазин з продажу сільськогосподарської та спецтехніки рекомендує купити мототрактор Power в перевірених і надійних місцях. На сьогоднішній день є безліч методів шахрайства, де у покупця вимагають передоплату на доставку або часто товару. Ми не рекомендуємо купувати саме в таких магазинах. У нас на всю продукцію надається безкоштовна доставка за адресою без передоплати.