Мотоблоки Беларус

 Мотоблоки МТЗ Беларус для обробки грунту

Один з найпоширеніших транспортів для сільського господарства – мотоблок. Це обладнання виконує величезний спектр робіт на земельних і садових ділянках. Вони замінюють трактор, косарку, ручний обприскувач і багато інших видів сільськогосподарської техніки. За допомогою мотоблоків можна працювати тривалий час без дозаправки палива. Крім того, що це вигідно фінансово, так ще й зручно при наявності невеликих ділянок землі, саду. Перші мотоблоки від виробника МТЗ Беларус з'явилися ще за радянських часів. Мінський завод відомий в першу чергу надійною тракторною технікою, але її менші брати також користуються попитом в Україні.
 
Переваги сільськогосподарського обладнання Беларус
 
В інтернет-магазині АГРОМОТО широкий асортимент мотоблоків, в тому числі вироблених в країні Білорусь. Обладнання від виробника має такі переваги:
  1. Висока надійність. Мотоблоки Білорусь виробляються при дотриманні європейських стандартів якості. Кожен етап контролюється, про що говорить надійність і довгостроковість експлуатації техніки. Двигун працює безперебійно тривалий час, простий в обслуговуванні і ремонті.
  2. Функціональність. Мотоблок, вироблений в країні Білорусь, можна агрегатувати з усіма видами навісних пристроїв від цього ж заводу. За допомогою них можна здійснювати різні типи обробки землі, збирання врожаю, снігу та сміття, перевезення вантажу.
  3. Компактні розміри і маневреність. Мотоблоки обладнані зручною коробкою передач, мають зчеплення і блокування диференціала.
  4. Висока ремонтпригодность. Особлива важлива перевага, так як вся сільгосптехніка має конкретний моторесурс і вимагає ремонтного обслуговування через цей термін, а то і раніше при активній експлуатації. Але деякі моделі мотоблоків можна так просто і швидко відремонтувати.
Купівля та доставка мотоблоків Білорус
 
Придбати мотоблок від Мінського заводу можна в інтернет-магазині АГРОМОТО. Доставка можлива по всій Україні. Для замовлення вподобаної моделі, залиште свої контакти для зворотного зв'язку.

Доставляємо техніку без передоплати у Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари.