Квадроцикли BRP

Квадроцикли BRP-еталон мототехніки в своєму ринковому сегменті

Мототехніка від БРП вже давно зарекомендувала себе як якісного і надійного виробника. Квадроцикли від BRP Can розробляються на основі високих технологій. Три значні переваги техніки від даного виробника: потужність, відмінна маневреність, відточена керованість. Завдяки чому квадроцикли BRP Can так затребувані.

Модельний ряд квадроциклів BRP

Мотовсюдиходи outlander і renegade від БРП підійдуть для різних цілей. У них широкий модельний ряд: утилітарні, спортивні, дитячі, гоночні квадроцикли. На них можна пересуватися по складному бездоріжжю, снігу, піску, болотистій і пересіченій місцевості.

Які лінійки квадроциклів БРП можна купити:

  • Дитяча техніка Can-Am DS. Останні моделі оснащені одноциліндровим або двоциліндровим двигуном, гідравлічними гальмами і шасі діаметром в 22 дюйма. Дитячі квадроцикли БРП розвивають швидкість до 32 км/ч.є можливість зменшити максимальний розгін швидкості. Висока потужність роботи двигуна стабілізується системою охолодження. Для юного водія передбачила автоматична система передачі, тому управління буде максимально зрозумілим. Дитячий квадроцикл комплектується заднім ліхтарем і двома фарами.
  • Утилітарні мотовсюдиходи Outlunder. Флагманські моделі Outlunder 2021 року мають значний сучасний дизайн і універсальне призначення. DPS техніка вже стала свого роду легендою в ринку квадроциклів. Вони обладнані двома сидіннями для пасажира і водія, тому можна брати участь в гонках і подорожувати по бездоріжжю. Завдяки двом вантажним підвіскам, задній і передній, на Outlunder можна перевозити важкі вантажі. Особливість цієї лінійки-динамічність, яка забезпечується за допомогою V-образного двигуна, системою регулювання посилення керма в трьох режимах. За допомогою обраного режиму набагато простіше управляти мотовсюдиходом на високій швидкості. Ну і звичайно ж у такої потужної лінійки квадроцикли обладнані багатофункціональною цифровою панеллю приладів.
  • Суперспорт Maverick. Найпотужніший модельний ряд призначений для професійного спорту. Квадроцикли Maverick обладнані трициліндровими двигунами з потужністю в 195 к.с. з елементів комплектації варті уваги такі деталі як передня панель приладів, диски з алюмінію, шини Maxxis Bighom.2.0. Діаметр шин Maverick - 29 дюймів. Панелі корпусу пофарбовані, Бампери підвищеної міцності.
  • Спортивні квадроцикли Renegade Can-Am. Найпотужніші гоночні мотовсюдиходи на новому сучасному двигуні Rotax V-Twin і грязьовими шинами здатний проїжджати по самих екстремальних дорогах. Електрична лебідка витримує вагу до 1361 кг.завдяки динамічному підсилювачу рульового управління DPS з трьома режимами функціонування управляти такою технікою супер комфортно.

Доставляємо техніку без передоплати у Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари.