Купити квадроцикл

Як купити квадроцикл в Україні?

Сьогодні дистриб'ютори і дилери на ринку України пропонують в оголошеннях різні варіанти утилітарних квадроциклів, оскільки ця техніка затребувана і купується не тільки для подорожей, прогулянок, а й виконання різної роботи в сільському господарстві. Компанія «АГРОМОТО» є офіційним дистриб'ютором мототехніки китайських і японських брендів.

Сайт компанії представляє лінійку утилітарних моделей квадро для дорослого і дитини. У каталозі можна вибрати і купити собі двомісний або одномісний квадроцикл. Вибір моделі залежить від ваших уподобань. Якщо ви любите високу швидкість, спортивні змагання, по пересіченій місцевості, то пропонуємо вам купити одномісний квадроцикл. Для неспішних або поїздок по горбистій місцевості, можемо запропонувати двомісний квадро.

Для того, щоб швидко знайти і вибрати один або кілька хороших квадроциклів, скористайтеся спеціальним фільтром, який є на сайті. Так за допомогою вибірки ви можете знаходити необхідну модель за ціною, виробнику, країні. Також рекомендуємо ознайомитися з технічними характеристиками квадроциклів під фотографіями.   

Різновиди техніки

Всі моделі квадроциклів, представлених в інтернет-магазині, розділені на три типи.

  1. Спортивні квадроцикли. Для них характерний невелику питому вагу, великі колеса, потужні мотори. Такі параметри дозволяють їм швидко розвивати швидкість, обходити складні перешкоди. Вартість техніки, яка знаходиться у продажу, залежить від об'єму двигуна і виробника.
  2. Турінгових квадроцикли. Це справжні мотоусюдиходи, здатні долати будь-які перешкоди, підйоми, спуски. Турінгових моделі можуть перевозити крім ваги людини до 350 кг багажу. Ці квадро зручні для тривалих поїздок. Примітно, що моделі мають високу прохідність, підходять для поїздок по болотистій, піщаної, засніженій місцевості. Такі ATV оснащуються коробками зі зниженою або повною передачею. В залежності від уподобань магазин пропонує купувати різні пристосування для турінгових утилітарних квадроциклів. Продаються одномісні або двомісні апарати.
  3. Практичні або утилітарні моделі. Квадроцикли, які активно використовуються в землеробстві, беруть участь у виконанні інших господарських робіт. Мають важку раму, високу стійкість. Моделі утилітарних квадроциклів оснащені двигуном різного об'єму і потужності. Як правило, їх обсяг варіюється від 50 до 1000 см3. На сайті можна купити одномісний або двомісний квадроцикл для вирішення багатьох питань у приватному бізнесі, при цьому використовувати техніку для відпочинку.

Якісна нова мототехніка - це не завжди дорого. На сайті можна купити собі квадроцикл виробників Піднебесної або ж Висхідного Сонця.

Компанії виробники, скільки коштує квадроцикл

Компанія «Агромото» пропонує замовити доступні ATV, які, можливо, не полегшать вам життя, але зробить її яскравіше цікавіше. Пропонуються марки - BRP, Comman, Forte, Hamer, Hisun, Kayo, Linhai, Polaris, Shark, Yamaha. При цьому вся техніка пропонується з гарантією до 12 місяців і за доступними цінами.

При виборі квадро, зверніть увагу габарити моделі, обсяг і потужність двигуна, систему охолодження, обсяг коліс, кліренс, наявність платформ для багажника, перелік опцій на панелі управління, інші характеристики.

Зверніть увагу! ATV який оснащений бампером не з пластику, а з сталевих труб - більш міцний. Якщо ви вибираєте квадроцикл для далеких поїздок або сільського господарства, однозначно потрібен квадро з багажником.

Якщо вам недостатньо опису та технічних характеристик, які ви побачили під фотографіями, рекомендуємо зателефонувати до відділу продажів і отримати безкоштовну консультацію. Якщо ж достатньо коштів, щоб придбати квадроцикл, менеджер зможе запропонувати вам будь-який зручний спосіб оплати, доставки ATV незалежно від населеного пункту і області в Україні. При нестачі грошей, ви можете завжди оформити покупку в кредит. При цьому користувачеві пропонується кредит низький дитячий.

Квадроцикли Харків, Квадроцикли КиївКвадроцикли ОдесаКвадроцикли ДніпроКвадроцикли ЗапоріжжяКвадроцикли ЖитомирКвадроцикли Вінниця, Квадроцикли ЧернігівКвадроцикли ПолтаваКвадроцикли ЧеркасиКвадроцикли СумиКвадроцикли ХерсонКвадроцикли УжгородКвадроцикли МиколаївКвадроцикли ЧернівціКвадроцикли ЛьвівКвадроцикли Івано-ФранківськКвадроцикли Хмельницький.

Також шукають: Квадроцикл на бензині, Квадроцикл з Європи, Квадроцикл на акумуляторі, Міні квадроцикл, Спортивний квадроцикл, Квадроцикл без документів