Дискові Борони для мінітрактора
- Сортувати:
- дешеві
- дорогі
- нові надходження
- популярність
Борони: застосування і різновиди
Під час активної обробки землі багато хто приходить до вирішення покупки нової борони. Це навісний пристрій складається з дисків і виконує функцію передпосівної обробки грунту, оброблення грунтового пласта багаторічних рослин і підготовки його після збирання врожаю. За допомогою борони фермери покращують родючість землі і реабілітують природний шар гумусу. Застосування навісного обладнання дозволяє знизити фінансові витрати на обробку землі. Купити борону можна в інтернет-магазині сільськогосподарської техніки АГРОМОТО.
Види борони
Всі види цього навісного обладнання класифікують як секційні і з індивідуальною стійкою. Перший вид відрізняється такою конструкцією: диски знаходяться на одному валу і приєднані до «батареї». Основна перевага секційної борони-дешева вартість. Але користуватися ними не так просто. На секційний вид багато намотується залишків рослин.
Ще один різновид дискової борони для трактора відрізняється наявністю індивідуальної стійки. Її ще називають дискатором. Кожен диск має окрему стійку, до якої фіксується. Вартість цього обладнання дорожче, але обслуговування і зручність використання краще. Секційні Борони відмінно обробляють землю і практично не забиваються залишками рослин.
Які бувають секційні Борони?
Навісне обладнання на індивідуальній стійці буває з двома, трьома і чотирма рядами дисків. Кожен варіант має свої переваги. За допомогою чотирирядних борін можна швидше в два і навіть три рази обробити земельну ділянку. У той час як Дворядні при обробці не забиваються у випадку з великою кількістю рослинних залишків. Трирядна борона вважається універсальною і стає все частіше купується моделлю в нашому магазині.
Доставляємо техніку без передоплати у Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари.