Граблі для мототрактора

У період косіння сіна граблі для мотоблока або мототрактора стануть незамінним помічником у Вашому господарстві. З їх допомогою Ви зможете збирати траву у валки, згрібати скошену траву, ворушити її, щоб підвищити якість заготовленої сіна. Дане обладнання помітно заощадить Ваш час і виконає роботу якісно.

Граблі для мототрактора можуть бути двох видів: механічні та граблі-ворушилки.

 

Механічні граблі

 

Механічні граблі, такі як "Гребінь", агрегатуються до мотоблоків (за допомогою адаптера) або до мототракторам. Сама рама для цього обладнання виготовляється із сталевого куточка, граблі оснащуються пружинами. Для управління обладнанням передбачений важіль. Якщо Ви вибираєте граблі на мототрактор, вони повинні оснащуватися опорними колесами. Для роботи раму підключають до сполучного вузла з кріпильної пластиною.

Граблі "Гребінь" легко розбираються на деталі, дозволяє полегшити їх транспортування і зберігання між сезонами. Навіть початківець користувач зможе зібрати цю нехитру конструкцію.

 

Граблі-ворушилки

 

Навісні граблі-сінозворушувачі, такі як "Сонечко", бувають різних моделей. Вони відрізняються своєю конструкцією та кількістю коліс. Такі граблі теж підключаються як до мотоблоків (за допомогою спеціального адаптера), так і до мототракторам. Подібні граблі компактні і агрегатуються навіть до малопотужних мототракторам.

Їх рама Г-подібна, виготовляється вона з стали. Обертові колеса оснащуються спицями. Грабарка Сонечко до мототрактора підключається за допомогою стандартної кріпильної пластини. Якщо Ви плануєте покупку сінозворушувачі, зверніть увагу на діаметр коліс цього обладнання і ширину захвату.

Зазвичай вага сіноворушилок невеликий, що дозволяє без труднощів замовляти їх поштою і транспортувати.

Граблі-сінозворушувачі - незамінний агрегат, якщо Ви займаєтеся заготівлею сіна як корм для тварин. Вони допомагають прибирати скошену траву і ворушити її для того, щоб вона легше просохла.

 

Як правильно заготовити сіно після косовиці?

 

Грабарка до мототрактора дозволяє швидко і ефективно заготовити скошену траву для висушування. Якщо зробити це правильно, Вам вдасться зберегти всі поживні властивості сіна.

Бажано розкладати траву так, щоб вона покривала ділянку, з якого була скошена. Найчастіше вільна волога з рослин спочатку йде швидко, але потім цей процес сповільнюється. Найкраще він проходить під впливом сонячних променів, тому для сушіння сіна вибирайте теплу, сонячну погоду.

 

Для чого використовується заготовлене сіно?

 

    • для годування кроликів, великого і малого рогатої худоби;
    • в якості мульчі для грядок і доріжок, щоб запобігти пересихання грунту;
    • щоб в майбутньому використовувати її для компосту: висушене сіно робить компостну масу сухішою;
    • для приготування розчину, який можна використовувати в якості органічної захисту садових рослин;
    • як захист для багаторічних рослин в зимовий період.

 

Як купити граблі на мототрактор недорого?

 

Граблі-ворушилки відносяться до тих типів обладнання, без якого важко уявити роботу в сфері сільського господарства. Вони ефективні на будь-яких поверхнях завдяки конструкції. Граблі для мототрактора виготовляються з якісних матеріалів, це дозволяє продовжити термін служби обладнання навіть при постійному використанні.

Купити Грабарку Сонечко до мототрактора без попередньої оплати і з швидкою доставкою можна в інтернет-магазині Агромото. Доставка здійснюється по Києву і в усі регіони України. При покупці мототрактора або минитрактора діють знижки на навісне обладнання. Щоб дізнатися подробиці, зв'яжіться з нашим менеджером!