Міксери

 Бетономішалка

Компанія "Агромото" займається продажем якісної спецтехніки з доставкою по Україні. На сайті представлені різні моделі бетономішалок МАЗ, здатні одночасно перевозити до 5-12 м3 рідкого бетону.
 
Технічні особливості
За типом вивантаження є Бетономішалки з передньою і задньою подачею бетонної суміші. Ряд комплектацій оснащуються насосом і викачуванням вмісту розчину. Обертання барабана приводиться в дію від ВВП. Відзначимо, що деякі бетонозмішувачі мають окремий мотор на цистерні, таким чином, бетономішалку можна включати окремо від двигуна автомобіля.
 
На сайті Відповідно Ви можете вибрати різні варіанти шасі: 4х2, 6х4 і 8х4. Будь-який з цих варіантів Бетономішалки дозволяє рівномірно розподілити масу на раму, оскільки маса сухої бетонної суміші може досягати до 10 донн, а 3-х або 4-хостная Колісна формула шасі, збільшує прохідність моделі. Коротка колісна база 4-2 підходить для більш-менш рівних будівельних майданчиків. У той час як 3-4-остний автобетонозмішувач підходить для всіх типів будівельних майданчиків. Оскільки іноді передбачаються далекі транспортування рідкого бетону в кабіні є спальна Полиця.
 
Автобетонозмішувач представлених марок добре зарекомендував себе як надійна машина для будівельної галузі з урахуванням таких переваг як:
 1. Простота експлуатації автомобіля і установки, а також обслуговування змішувального пристрою, супутніх компонентів обладнання для змішування розчину.
 2. Маневреність самої машини.
 3. Сучасний дизайн моделі.
 4. Довговічність вузлів і деталей пристрою і автомобіля.
 5. Висока номінальна вантажопідйомність установки.
 6. Багатофункціональний пристрій, що володіє можливістю завантаження, підготовки і транспортування готового розчину на далекі відстані.
 7. Прийнятні ціни на бетономішалку в порівнянні з європейськими аналогами.
Таким чином, на сайті «Агромото» ви можете купити відповідний автобетонозмішувач, який дозволяє оптимізувати всі види будівельних робіт від споруди багатоквартирного будинку до моста, стадіону, торгового центру, інших об'єктів.
 
На що слід звернути увагу, коли вибираєте бетономішалку?
Перед тим як вибрати бетономішалку для будівельних робіт зверніть увагу на такі особливості.
 
 1. Обсяг змішувального барабана. Наприклад, для будівництва невеликих об'єктів цілком вистачить пристрою об'ємом до 5000-7000 літрів. Якщо в плани компанії входить спорудження великих будівельних об'єктів, повинна купуватися техніка з об'ємом барабана 9-12 тисяч літрів, відповідно, яка має вище продуктивність.
 2. Тип двигуна. Сучасні машини комплектуються силовими агрегатами, які мають не тільки високий ресурс служби, але і відрізняються екологічним стандартом. Вся техніка комплектується дизельними двигунами не нижче Євро-5. Потужність агрегату варіюється в межах 300-400 кінських сил.
 3. Ходова система. Звертайте увагу не тільки на характеристики обладнання, але і гранично допустиме навантаження на передню і задню осі. Якщо конструкція рами і шасі відчувають перевантаження, то відбувається скорочення терміну служби автомобіля.
 4. Гальмівна система. На різні модифікації встановлюються механізми барабанного або дискового типу. Ті й інші механізми мають свої переваги і недоліки.
 5. Гідравлічна система. Особливості роботи пристрою згадуються в індивідуальних характеристиках до кожного товару. Стандартно управління роботою установки здійснюється з кабіни, але є і комплектації з автономним мотором.
 6. Кабіна і управління. Кабіна оснащується системою клімат-контролю, регулюванням керма і водійського сидіння. Практично завжди комплектується техніка зі спальним місцем, але є і комплектації і без спальної полиці. У торпеду вбудований Бортовий комп'ютер. Всі компоненти управління зручно розташовані.
Для замовлення техніки по Україні, звертайтеся у Відділ продажів магазину "Агромото".