Мотоблоки в Полтаві

 Який краще вибрати мотоблок в Полтаві?

Обробку грунту невеликих земельних угідь все частіше виконують фермери за допомогою мотоблоків. Купити в Полтаві та в інших містах України можна на нашому сайті сільгосптехніки. Мотоблоки вже давно стали вірними помічниками в таких справах, як оранка, культивація, посів культур, збирання врожаю. Вони компактні, прості у використанні і при цьому недорого коштують. У нашому інтернет-магазині є великий вибір мотоблоків, купити які можна з будь-якого куточка України, в тому числі Полтави та Полтавської області. Доставку ми здійснюємо власним транспортом за адресою покупця.
 

Які бувають види мотоблоків?

В "Агромото" широкий асортимент мотоблоків від відомих виробників за доступною ціною. Вибрати відповідну модель, можна використавши фільтр на сайті. У ньому можна вказати бажані параметри обладнання і бренд. Всі мотоблоки класифікують на легкі, середні і важкі в залежності від потужності двигуна і маси. Найлегші ще називають мотокультиваторами. Вони призначені для обробки маленьких ділянок землі, найчастіше замість коліс у них фреза. Легкі Мотокультиватори від Кентавра користуються великим попитом у жителів сільської місцевості, які володіють городом або присадибною ділянкою. Так як мотоблоки такого типу мають невелику масу , ними легко управляти і маневрувати між рядами. Колеса представлені фрезою.
 
Середні мотоблоки застосовуються для обробки землі до гектара. Це обладнання вже більш функціонально, так як може агрегатуватися з плугом і бороною. Двигун може працювати, як на бензині, так і на дизелі. У комплект входить кілька навісних пристроїв. Дана техніка часто використовується для прибирання снігу взимку.
 
Важкі мотоблоки є оптимальним вибором для фермера, у володінні якого земельні ділянки від 1 га.дизельний двигун більш продуктивний і потужний. За допомогою нього можна обробляти територію від 1,5 га в день. Але так як Обладнання володіє великою масою, то і навантаження на оператора немаленька. Важким мотоблоком потрібно вміти користуватися. За своїми технічними характеристиками він може стати повноцінною заміною мінітрактора. За допомогою нього можна скосити траву, розчистити територію від снігу, орати і культивувати землю.
 
За типом двигуна мотоблоки класифікують на дизельні та бензинові. У Полтаві можна придбати через Інтернет обидва варіанти. Бензиновий двигун охолоджується повітряним типом охолодження, а дизельний-рідинним. Мотоблоки на бензині порівнюють з культиваторами. Потужність мотора варіюється від 5 до 12 кінських. Вибір повинен відштовхуватися від індивідуальних особливостей земельної ділянки.
 

Переваги мотоблоків:

  1. Компактність. Напевно один з головних плюсів мотоблочного обладнання. Найлегші моделі ще й масу невелику мають. Також мотоблоки можна розібрати і компактно скласти за непотрібністю.
  2. Висока швидкість роботи. Залежно від потужності двигуна і площі земельної ділянки за допомогою мотоблочної техніки можна швидко обробити грунт або виконати іншу роботу.
  3. Простота в обслуговуванні. У порівнянні з більш потужним транспортом, таким як мінітрактор, мотоблоки набагато простіше і зрозуміліше навіть людям, які не мають технічної освіти. Ремонт мотоблоків не складає особливих проблем. І пошук запчастин на техніку не є проблемою.
  4. Комфортне управління. Практично будь-яким мотоблоком легко управляти. Всі важелі управління розміщені ергономічно.
  5. Багатофункціональність. Завдяки можливості агрегатування з різним навісним обладнанням, мотоблоки універсальні і багатофункціональні. За допомогою них можна виконати обробку землі, посів, збирання врожаю, чистку території від снігу.
  6. Недорога ціна. У порівнянні з мінітракторами і повноцінним аграрним транспортом, мотоблоки коштують практично копійки. Це найдоступніший транспорт для земельних робіт.
Виробники мотоблоків
На сучасному ринку аграрної техніки багато виробників мотоблоків, які вже встигли себе зарекомендувати як постачальники якісної і доступної техніки. Одним з таких є китайський бренд, Кентавр. Серед переваг його відзначимо широкий вибір агрегатів, як бензинових, так і дизельних. Більше 70 моделей легких, середніх і важких КЛАСІВ. Ціни на них починаються з 9 тисяч грн і вище. Виробник надає широкий вибір навісного обладнання та запчастин. Також надійну і доступну техніку пропонують такі бренди, як Зубр, Форте, Вейма.
 
В інтернет-магазині "Агромото" можна купити мотоблок, враховуючи власні запити. Ми доставляємо техніку в будь-який куточок України. На багато моделей доставка безкоштовна. До мотоблоків пропонуємо навісне обладнання різного типу.

Абазівка, Артемівка, Балаклія, Белецковка, Білики, Великі Будища, Великі Сорочинці, Броварки, Бугаївка, Велика Багачка, Великі Кринки, Гадяч, Глобине, Гоголеве, Гожули, Горбанівка, Горішні Плавні, Градизьк, Гребінка, Дергачі, Диканька, Засулля, Затурино, Зіньків, Кам'яні Потоки, Карлівка, Кобеляки, Козельщина, Комсомольськ, Копили, Котельва, Кременчук, Кривуші, Кротенки, Кустоловы Кущі, Лазірки, Ланна, Легейди, Лелюхівка, Лохвиця, Лубни, Лютенька, Мала Кохнівка, Мачухи, Машівка, Мгар, Миргород, Недогарки, Нехвороща, Нова Галещина, Новодорожное, Новооржицьке, Нові Санжари, Омельник, Опішня, Оржиця, Паськівка, Піщане, Петрівка-Роменська, Петрівці, Пирятин, Полтава, Потоки, Пустовойтове, Решетилівка, Розсошенці, Ромодан, Руденківка, Садки, Світлогірське, Селещина, Семенівка, Старий Іржавець, Стасі, Супрунівка, Тахтаулове, Терешки, Токарі, Трудолюб, Устивиця, Хорол, Червонозаводське, Чорнухи, Чечелеве, Чутове, Шишаки, Шпаково, Щербані, Яреськи