Мототрактори «Файтер»

Далеко не всі знають, що мототрактор Файтер є дешевшою лінійкою сільськогосподарської техніки від торгової марки Скаут. Бюджетна не означає неякісна. Мототрактора Файтер користуються великою популярністю на ринку України за рахунок інноваційних рішень в конструкції техніки, багатій комплектації, можливості зареєструвати транспортний засіб у спеціальних державних структурах і багато чому іншому.

Переваги і різноманітність мототракторов Файтер

•  Висока якість. Вся продукція виготовляється на перевірених і надійних китайських заводах. Використовуються матеріали вищої якості, з яких і складається мототрактор Файтер ціни. Мотори замовляються на спеціальних заводах, продукція яких була протестована в багатьох країнах на всілякої техніки.
• Надійність конструкції. З моменту винаходу цієї техніки, мототрактора модифікувалися і змінювалася їх конструкція. На сьогоднішній день вони практично нічим не відрізняються від міні-тракторів.
• Багата комплектація. На відміну від міні-тракторів, мототрактора Файтер мають хорошу стандартну комплектацію: почвофреза з шириною захвату від 120 до 140 сантиметрів, дво- або однокорпусний регульований плуг з опорним колесом, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, а також додатковий ЗІП (прокладка під головку блоку циліндра, комплект поршневих номінальних кілець, ключ для зняття маховика, рукоятка для ручного запуску, а також набір викруток та комбінованих ключів).
• Сервісні центри та обслуговування. Не всі можуть похвалитися наявністю сервісних центрів для гарантійного обслуговування по всій території України. Мототрактора торгової марки Файтер мають більше 30 сервісних центрів в Україні.

Мототрактор Файтер зі стандартним навісним обладнанням не може здійснювати весь спектр сільськогосподарських, комунальних та будівельних робіт, для цих цілей купується інвентар окремо. Він налічує понад 200 одиниць: окучники, плуги, зчіпки, плоскорізи, граблі, косарки, культиватори, борони, навантажувачі, екскаватори, причепи, сівалки, картофелесажатель, чеснокосажателі, картофелекопатели, чеснококопалкі, лопати відвал, щітки підмітальні, розкидачі добрив, піску і солі , обприскувачі, шнекові снегоуборщики, дроворуби, подрібнювачі гілок і багато іншого.
У нашому інтернет магазині Агромото представлений повний модельний ряд мототракторов Файтер, а також фірмового навісного обладнання за найнижчими цінами в Україні. Ми не радимо купувати техніку на неперевірених торгових майданчиках і інтернет магазинах, так як в інтернеті часто можна потрапити на шахраїв. У нас Ви можете купити мототрактор Файтер Україна з безкоштовною адресною доставкою без передоплати.

Переваги покупки мототрактора Файтер в нашому інтернет магазині

• Доставка. Тільки наш магазин надає безкоштовну адресну доставку сільськогосподарської техніки, мототехніки і додаткового інвентарю за адресою покупця без передоплати.
• Широкий асортимент. Так як ми співпрацюємо з великою кількістю дистриб'юторів сільгосптехніки - в нашому інтернет магазині представлені різноманітні торгові марки з широким модельним рядом.
• Грамотна консультація. Наша компанія славиться кваліфікованими співробітниками (менеджерами), які з радістю підберуть для Вас відповідну техніку та необхідне навісне обладнання для проведення необхідних робіт.
• Низька вартість. Ми можемо з гордістю заявити, що у нас найнижчі ціни на мототрактора Файтер в інтернеті.
• Склад запасних частин. На випадок заводський брак або виходу з ладу запчастини або вузла в цілому - у нас завжди в наявності повний асортимент запасний частин, щоб Ваша техніці не простоювала без роботи.