Мотоблоки у Херсоні

 Купити мотоблок Херсон

Інтернет-магазин "Агромото" пропонує до покупки різну техніку, в тому числі, і купити мотоблок. При цьому виробниками пропонується різна техніка в даному сегменті, культиватори, легкий, середній, важкий мотоблок. Розглянемо їх особливості.
 

Купити культиватор в Херсоні

Під агрегатом» культиватор " мається на увазі обладнання, де фреза є невід'ємною частиною механізму. Таким чином, ця сільгосптехніка має бензиновий дизельний двигун, встановлена відповідна Паливна система з карбюратором або ТНВД, фреза і органи управління. Такий легкий мотоблок зручний для обробки невеликих ділянок. Рідше до нього можна причепити плужок, Підгортальник, і інші пасивні агрегати. Ключовим органом залишається фреза. Колеса зазвичай не самохідні. Просто завдяки їм, самохідна фреза легше проходить по ділянці по ділянці. Такий мотоблок має потужність від 2,5-6 к.с. але слід зауважити, що така потужність цілком достатня для виконання основних завдань.
 

Середній мотоблок Херсон, Каховка

На такий тип мотоблока встановлюються самохідні колеса, а не фреза, це головна їхня відмінність від культиватора. Паливо заливається таке ж-бензин і дизель. Силовий агрегат мотоблока комплектується повітряним або водяним охолодженням. Потужність двигуна в цьому сегменті варіюється від 6 до 9 кінських сил. Для мотоблока цього цілком вистачає, щоб виконувалася оранка, культивація, підгорталися ряди картоплі, приєднувався причіп. Основні компоненти мотоблока: бензиновий або дизельний двигун на реалізованій рамі, пневматичні колеса-шини, органи управління, органи для зчіпки. Мотоблок відрізняється тим, що він є окремим агрегатом, до якого підключається фреза, причіп, культиватор, сівалка, картофересажатель, і копалка.
 
На будь-який середній мотоблок, який має потужність до 8 сил, встановлюється Бензиновий двигун. Така сільгосптехніка тихо працює, легко заводиться взимку, але є недоліки у техніки: швидко розходиться паливо. При цьому слід зазначити, що конструкція досить проста, тому заливається в мотоблок будь-яке паливо. Запчастини досить дешево коштують на бензиновий мотоблок. Починаючи з 7-8 сил, приєднується причіп дозволяє перетворити мотоблок в якості вантажного транспорту.
 
Важкий мотоблок Каховка
Вага цих мотоблоків варіюється від 150 до 300 кг.Потужність мотоблока варіюється від 10 до 15 кінських сил. Встановлюється зазвичай на важкий мотоблок двигун з водяним охолодженням. Така сільгосптехніка застосовується не тільки для дачного будинку, але і дрібного бізнесу в селі.
 
Стандартно на важкий мотоблок встановлюється мотор дизель з рідинним охолодженням. Природно, що і Паливна система до мотоблока йде з ТНВД, тобто паливо запалюється від тиску. КПП до такого мотоблока йде 6 + 2. Вже є примусове блокування диференціала на колесах. Вартість такого мотоблока вище, але сільгосптехніка повністю окупається в експлуатації. До мотоблока приєднується фреза, причіп Підгортальник плуг, копалки, сівалки. Таким чином, важкий мотоблок використовується не тільки як портативний трактор для будинку, але і в якості транспорту для перевезення вантажів. Для обробки важкого грунту колеса-шини легко замінюються на грунтозацепи, завдяки чому збільшується тягове зусилля техніки.
 
Паливо при цьому важкий мотоблок витрачає досить економічно-0,5-3 л / ч. як і інша техніка, важкий мотоблок вимагає запчастини для обслуговування
 
Який купити мотоблок в Херсоні, Херсонській області: легкий середній або важкий
Вибір залежить від індивідуальних потреб.
 
Якщо вам потрібно обробити ділянку 6-10 соток, рекомендуємо купити не мотокультиватор, в який вже інтегрована фреза або легкі мотоблоки. Його ви не використовуєте в якості транспорту, але для експлуатації будинку, де потрібно виполоти траву, така сільгосптехніка цілком підійде. Потужність варіюється від 2,5 до 6 к.с. підійде будь-яке за якістю паливо, оскільки такі мотоблоки досить невибагливі до пального і пилу. Класичним прикладом мотоблок Forte, Кентавр, Weima.
 
Середній варіант мотоблока марок Форте, Кентавр, Weima підійде для великих городів в Херсоні площею 20-50 соток. Таким мотоблоком виконується оранка, культивація, посадка культур, їх прибирання, обприскування. Відповідно встановлюється невелика фреза, однокорпусний плуг, Підгортальник, інші середні агрегати до мотоблока. Примітно, що агрегати як фреза, сівалки працюють через ремінь з мотоблоком, а не через кардан. Використовується для двигуна бензинове і дизельне паливо. Примітно, що якраз паливо впливає на потужність і тягове зусилля.
 
Важкий мотоблок. Потужність достатня, щоб обробляти ділянки за допомогою агрегату до 1 га.коли приєднуються Причепи, то можна використовувати важкий мотоблок в якості вантажного транспорту і перевозити вантажі до 1000 кг. Мотор дизель досить невибагливий, тому можна заливати будь-яке паливо. Також важкий мотоблок активно застосовується і для тепличного бізнесу.
 
Примітно, що Запчастини часто використовують, щоб переробити техніку в мототрактор. Для цього або купується Китайський набір або вибираються запчастини від автомобілів, мотоциклів, старих мінітракторів. Інші користувачі пішли ще далі і не використовують запчастини, подовжують важкий мотоблок причепом або його рамою, так виходить цілісний мототрактор готовий для використання в якості транспорту для перевезення вантажів і обробки ділянок.
 
Яку потужність і вага транспорту для сільського господарства вибрати – вирішувати вам. На сайті "Агромото" продаються не тільки мотоблоки, а й обладнання (фреза, Причепи, плуги та інші агрегати для обробки і перевезення вантажів).
 
Менеджери компанії з доставкою в місто Каховка підберуть потужність транспорту для роботи вдома, порекомендує яке паливо необхідно. На колесах або за допомогою грунтозацепів обробляти ту чи іншу грунт. З усіх питань звертайтеся до відділу продажів.