Мототрактори «Булат»

На сьогоднішній день неможливо уявити власника земельної ділянки без спеціальної сільськогосподарської техніки, адже без неї ні у кого не вийде провести ряд складних, не під силу людині робіт по обробці земельних і прибудинкових територій. У зв'язку з тим, що багатьом необхідна сільгосп техніка, ми можемо бачити велику кількість торгових марок. Всі вони відрізняються один від одного технічними характеристиками і граничними можливостями. Одним з них є мототрактор Булат. Цей бренд має широкий модельний ряд, тому підібрати собі трактор ТМ Булат може практично будь-який фермер.

 

Різновиди і відмінності мототракторов Булат

 

• Трансмісія. Мототрактора Булат мають надійні і перевірені часом КПП. Як правило останнім часом випускаються тільки сучасні типи з диференціалом, який можна при необхідності примусово заблокувати. Цей тип в даний момент найпопулярніший і затребуваний, хоч і з ним бувають і проблеми під час експлуатації. У тракторів Булат є і звичайні диференціали без блокування, які вважаються найбільш вдалим і надійним. Але його мінусом можна назвати відсутність можливості використання двухкорпусного плуга і великого культиватора через невисокі тягових показників. Можна зустріти і мотоблочний тип КПП з розблокуванням лівого або правого ведучого колеса, але він є не зручним у використанні при роботі на земельних ділянках і транспортуванні причепів на нерівностях.

• Мотор. Модельний ряд мототракторов Булат має широкий вибір потужностей: від 12 до 24 кінських сил. Переважно це сучасні одноциліндрові чотиритактні двигуна з примусовою водяною системою охолодження. Купити мототрактор Булат з потужністю від 12 до 15 кінських сил - двигуни мотоблочного типу з системою змащування - розбризкування. А від 16 і до 24 - професійні двигуна з масними каналами в колінчастому валі. Всі моделі обладнані електричним стартером, а також ручним для запуску при розрядженому акумуляторі. Найвдалішим і поширеним є двигун з маркуванням ZS1100 з номінальною потужністю в 16 кінських сил і об'ємом циліндра в 998 кубічних сантиметрів.

• Задній підйомний механізм. Встановлюється кілька видів. Всі вони мають бічний привід для роботи з грунтофрези мотоблочного типу. Привід здійснюється за допомогою потужної дворядної ланцюгом з кроком 12.7 мм.

Гідравлічна система. Встановлюється кілька типів гідравлічних система: одноконтурна і двоконтурна. Всі вони з плаваючими режимами. Всі гідравлічні насоси марки 306 з продуктивністю 6 літрів в хвилину. Рекомендується використовувати гідравлічні масла з в'язкістю 32.

• Розмір коліс. Є кілька варіантів передніх коліс: 5.00-12 і 6.00-12 з шевронним малюнком протектора. Задні колеса встановлюються з розмірами: 6.5х16, 7.5х16, 9.5х16, а також 7.5х20. Все гумові покришки мають високу якість і зроблені з мінімальною кількістю сажі.

• Комплектація. Купити мототрактор Булат в Україні можна як в стандартній комплектації з грунтофрезою 120 або 140 сантиметрів і дво- або однокорпусним плугом, так і без навісного обладнання.

 

Наш спеціалізований інтернет магазин Агромото вже більше 8 років займається продажем сільськогосподарської та мототехніки в Україні. У нас працюють кваліфіковані менеджери консультанти, які з радістю допоможуть Вам з підбором мототрактора Булат за найвигіднішою для Вас ціною. На всю продукцію надається безкоштовна адресна доставка без передоплати протягом 24 годин з моменту оформлення замовлення.