Мотоблоки в Одесі

 Купити мотоблок в Одесі в "Агромото": незамінна покупка в сільській місцевості

Мотоблок вже давно не новинка в сільській місцевості або на дачі. Всі, хто володіє хоча б невеликою ділянкою землі, набуває його для обробки грунту та інших завдань. В Україні ця техніка все більше набирає популярність, так як компактна, доступна і багатофункціональна. За малі гроші можна виконувати те, що під силу мінітрактору. Великі аграрні підприємства вибирають повноцінні трактори, а власники невеликих земельних ділянок - Мотокультиватори. Купити в Одесі з безкоштовною доставкою мотоблок можна в інтернет-магазині "Агромото".
 

Особливості мотоблоків

Багато хто плутає культиватори і мотоблоки, так як вони візуально і функціонально схожі. Їх основна відмінність в тому, що перші пересуваються за рахунок фрези, а другі – самоходом ще й з возом. Слабкі за потужністю культиватори можуть виконувати тільки одну функцію-культивування грунту. Мотоблоки легкого типу діють за таким же принципом. Навісне обладнання можна приєднати до техніки середнього і важкого типу. Важкі мотоблоки, завдяки своїй масі і потужному двигуну, досить добре обробляють навіть цілину. Для того щоб вибрати правильно аграрну техніку, рекомендуємо ознайомитися з видами мотоблоків і виробниками.
 

Види мотоблоків в Одесі

Всі мотоблоки, які можна купити у нас з безкоштовною доставкою класифікують на три види: легкий, середній і важкий. Розглянемо детальніше кожен з видів мотоблоків в Одесі:
 
  • Легкі мотоблоки. Як правило, така техніка працює на бензині, вкрай рідко на дизелі. Палива споживають відносно мало і продаються за дуже низькою ціною. Двигун у легких мотоблоків має потужність 6-9 к. с. захист від перегріву представлена системою охолодження. Особливості застосування: невелика ділянка землі до 20 соток, раніше оброблюваний грунт. Основні плюси: дешева вартість, відмінна мобільність, простота у використанні і технічному обслуговуванні.
  • Середні мотоблоки. Ця техніка має більше функціонал, так як може агрегатуватися з різним навісним обладнанням, таким як сніговий шнек, помпа, косарка, активна фреза. Середні мотоблоки відрізняються більшою потужністю, продуктивністю і масою. Підходять для обробки земель, площею до 1 га.двигун вже встановлюється Дизельний, рідше бензиновий. Переваги: невисока вартість, агрегатування з навісними пристроями, функція транспортного засобу.
  • Важкі мотоблоки. Потужність таких моделей найбільш висока. Також вони володіють великими габаритами і великою вагою. Охолодження дизельного двигуна здійснюється рідинним способом. Важкі мотоблоки справляються з жорсткою цілиною і агрегатуються динамічними навісками.
 
Основні переваги: широкий функціонал, можливість працювати 4-5 годин поспіль, здатність транспортувати важкі вантажі, високий моторесурс двигуна.
 

Виробники мотоблоків в Одесі

 
Найвідоміші виробники недорогих мотоблоків в Україні: Forte, Кентавр і Зубр. Мотоблоки Forte представлені в широкому асортименті, в основному середні і важкі моделі. У той час як китайський бренд Кентавр пропонує і легкі Мотокультиватори. Техніка від Кентавр доступна, надійна і проста в обслуговуванні. Купити мотоблоки Forte І Кентавр можна в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. Безкоштовна доставка по всій Україні. Також, ми надаємо власну гарантію на техніку від Кентавр та інших брендів аграрного транспорту.
 
Авангард, Алтестове, Ананьїв, Арциз, Балта, Білгород-Дністровський, Біленьке, Біляївка, Березівка, Болград, Велика Балка, Велика Михайлівка, Борщі, Бритівка, Бузиново, Бурлачья Балка, Вапнярка, Великий Дальник, Великодолинське, Визирка, Вилкове, Вигода, Гвардійське, Градениці, Дачне, Дмитрівське, Жеребковому, Зоря, Затока, Захарьевка, Зориново, Іванівка, Ізмаїл, Іллічівка, Кароліно-Бугаз, Кілія, Кислиця, Кодима, Комінтернівське, Кінне, Корсунці, Котовськ, Красносілка, Крижанівка, Курисово, Кучурган, Куяльник, Латівка, Ліски, Лиманка, Лиманське, Любашівка, Малодолинське, Маяки, Молодіжне, Нерубайське, Нова Долина, Нова Дофінівка, Овідіополь, Одеса, Окни, Жовтнева Революція, Петродолинське, Прилиманське, Роздільна, Дозвіл, Раухівка, Рені, Роксолани, Саврань, Санжейка, Сарата, Свердлово, Світле, Сергіївка, Старокозаче, Сухий Лиман, Сичавка, Таїрове, Тарутине, Татарбунари, Теплодар, Троїцьке, Усатове, Фонтанка, Хлібодарське, Холодна Балка, Чабанське, Червонознам'янка, Чорноморськ, Чорноморське, Шабо, Ширяєво, Південне