Мотоблоки в Одесі

Мотоблоки Одеса

Україна — країна з відмінними кліматичними умовами ведення сільськогосподарської діяльності. Тому цілком закономірно, що в кожному регіоні вирощують різні культурні рослини, для чого необхідно мати всі необхідні інструменти, обладнання та техніку. Асортимент спецтехніки представлений дуже широко через високий попит. Тому немає проблем для того, щоб купити мотоблок в Одесі або замовити культиватор. Причому це буде при грамотному виборі техніка, яка ідеально підходить під конкретний режим та умови експлуатації.

АГРОМОТО — інтернет-магазин, де представлений величезний вибір різних видів мотоблоків. Тут кожен фермер, незалежно від того, потрібно обробляти невеликий город чи ділянку солідної площі, може купити мотоблок в Одесі за найвигіднішою ціною, з оптимальною комплектацією та функціоналом. На кожну одиницю техніки надається гарантія, тривалість якої залежить від бренду (12 чи 24 місяці). Заявка оформляється онлайн через каталог. За потреби можна скористатися абсолютно безкоштовною консультацією нашого представника, який не просто підбере найкращу під зазначений бюджет, цілі, особливості експлуатації модель мотоблоку, а й запропонує на неї найкращі в Україні умови кредитування.

Види мотоблоків

Функціональні можливості такого виду техніки залежать від його характеристик, особливостей конструкції. У продажу представлені наступні варіанти, з яких можна підібрати найкращий мотоблок, щоб купити його на Одещині:

  • Легкі. Така модель є раціональним рішенням, якщо не планується вкладати багато грошей у покупку, оскільки потрібна допомога техніки лише у обробці невеликого городу до 20 соток. Через невисоку потужність і вагу (3,5-5 к.с. і до 40 кг) мотоблок не може агрегатуватися з активними або надто важкими навісними знаряддями. Однак для автоматизації робіт при обробці землі плугом або фрезою її більш ніж достатньо.
  • Середні. Мотоблоки цього класу мають потенціал тягового зусилля в межах 7 к.с Цього достатньо для того, щоб покращити якість обробки ґрунту та прискорити виконання робіт з догляду за рослинами у процесі вирощування на території до 2 га. Вага мотоблока середнього класу варіюється в залежності від моделі до 100 кг.
  • Важкі. Це повноцінні самохідні машини професійного класу, функціонал яких можна порівняти з повноцінним мінітрактором. Маса техніки становить до 180 кг за номінальної потужності від 9 до 13 коней. З такими мотоблоками можна агрегатувати будь-які навісні знаряддя для сільськогосподарських і комунальних робіт, а також причепи для перевезення будматеріалів, сміття, врожаю, будь-яких інших вантажів.

Клас техніки безпосередньо позначається на ціні мотоблока в Одесі. Причому не лише під час продажу, а й вартості обслуговування під час експлуатації. Це важливо враховувати, щоб застосування мотоблоку було перспективним та рентабельним.

Відмінності у пристрої мотоблоків різних моделей

В інтернет-магазині АГРОМОТО представлений широкий асортимент моделей для продажу в Одесі, кожна з яких має специфікацію. Тому важливо враховувати всі нюанси, адже вони позначаються на особливостях обслуговування, допустимому режимі експлуатації, а також на характеристиках тяги. Наприклад:

  • бензинові моделі легші і не такі продуктивні та витривалі, як дизельні мотоблоки;
  • техніка з повітряним охолодженням може безперебійно та довго функціонувати лише за умови невисоких навантажень, а для важких робіт та всесезонного застосування потрібна рідинна система охолодження двигуна;
  • коробка передач на 3 позиції придатна тільки для гранично простих завдань, а 10 ступенів у МКПП мотоблока дозволяють вже точно і чітко використовувати різне навісне обладнання та отримувати дійсно якісний результат;
  • зчеплення — купити мотоблок в Одесі з мокрою системою варто в тому випадку, якщо потрібно раціонально заощадити і не планується надмірно інтенсивно використовувати таку техніку, інакше варто віддати перевагу дисковій сухій системі.

Вал відбору потужності мають у базовій комплектації далеко не всі моделі. Однак він часто передбачений у мотоблоках Forte, Кентавр, ДТЗ, Зубр, Вейм. Наявність такої системи дозволяє якісніше обробляти грунт, адже при проході техніки не буде просідання в тяговому зусиллі, навісне обладнання буде рівномірно і з потрібним натиском впливати на грунт. Однак для цього важливо одразу передбачити, щоб характеристики ВОМ поєднувалися з тим швидкісним режимом, що позначений виробником сільськогосподарської зброї.