Мотоблоки в Харкові

Купити Мотоблок в Харкові в Агромото

Мотоблоки стали відмінним продуктивним і фінансово вигідним рішенням для обробки землі і різних сільських завдань. Багато фермерів в Харкові давно придбали собі таке обладнання і за допомогою нього, орають, культивують, розчищають від снігу землю. Мотоблок відрізняється невисокою ціною, практичністю, компактними розмірами, економним дизельним або бензиновим двигуном і можливістю агрегатування з плугом, культиватором, сівалкою і так далі. Купити техніку для обробки землі можна в нашому онлайн-магазині спецтранспорту. В "Агромото" доступні ціни, широкий асортимент і швидка покупка в Харкові.
 
Які бувають мотоблоки?
 
Всі мотоблоки класифікують в залежності від їх маси і потужності двигуна, а саме:

 

  • Легкі Мотокультиватори. Такі моделі використовуються на невеликих ділянках землі, оптимально підходять для обробки грунтів на городі або дачі. Вони маневрені і легкі в управлінні, видаляють бур'яни і проходять між рядами і чагарниками. Низька маса агрегату і фреза замість коліс не робить великого навантаження на водія.
  • Середні мотоблоки в Харкові. У нашому каталозі представлені Мотокультиватори різних видів. Середні моделі відрізняються більшою функціональністю, так їх можна агрегатувати з навісними устройтсвамі і застосовувати для оранки, культивування, боронування, прибирання снігу в зимовий час. Площа оброблюваної землі повинна бути не більше 1 га.
  • Важкі мотоблоки. Як правило, обладнуються дизельними двигунами і мають велику масу. Система охолодження двигуна водяна. Найскладніші завдання на обробці 1, 5 га можуть бути виконані важкими мотоблоками. При агрегатуванні з навісним обладнанням можна обробляти землю, косити траву, прибирати сніг.

Бензинові та дизельні мотоблоки

Всі моделі обладнуються двигунами, що функціонують на бензині або дизелі. Бензиновий варіант охолоджує повітряною системою. Їх часто називають мотокультиваторами з більш високою потужністю. Дизельні двигуни охолоджуються рідинною системою тракторного типу. Потужність дизельних двигунів варіюється від 5 до 12 кінських сил.
 
Переваги мотоблоків різного типу
 
В Україні мотоблоки часто купують фермери та жителі сільської місцевості, які мають невелику ділянку землі. Основні переваги мотоблока-низька ціна, компактні параметри, багатофункціональність за рахунок агрегатування з різними навісними пристроями.
 
Крім того, мотоблок володіє такими плюсами:
  • Просте використання і нескладний догляд-користуватися мотоблоків дуже легко і впоратися може кожен;
  • Компактне зберігання - його можна швидко розібрати, після чого звільнитися багато простору;
  • Величезний вибір додаткового обладнання-мотокультиватор можна агрегатувати з багатьма допоміжними пристроями;
  • Запуск двигуна за допомогою стартера;
  • Легке перемикання швидкостей за допомогою ергономінчно розташованих важелів.
Де купити мотоблок в Харкові?

Придбати різну техніку для обробки землі можна в інтернет-магазині "Агромото". Для покупки не буде потрібно багато часу і якихось особливих зусиль. Залиште свій номер телефону в онлайн-формі і наші менеджери нададуть вам допомогу у виборі відповідного агрегату. Доставка здійснюється по всій країні.