Мотоблоки у Харкові

Мотоблоки Харків

Аграрна промисловість в Україні стабільно розвивається, адже саме тут у різних регіонах є сприятливі умови для вирощування різних культурних рослин. Виробники різних країн, які розробляють спецтехніку, враховують кліматичні особливості нашої країни та потенційні запити фермерів. Тому щороку оновлюється модельний ряд усіх категорій. В тому числі є можливість купити мотоблок у Харкові з різними експлуатаційними характеристиками. Така техніка використовується як альтернатива тракторам. На відміну від таких тягових машин, мотоблоки мають компактніші розміри, меншу вагу. Однак за функціоналом вони можуть бути не гіршими. Залежно від характеристик мотоблоки можуть комплектуватися повним спектром інструментів для роботи на різних етапах обробки полів, городів, садових ділянок, а також для виконання різних комунальних робіт із прибиранням територій, їх очищенням від снігу, перевезенням вантажів.

АГРОМОТО — надійний постачальник спеціальної техніки в Україні, що є офіційним дилером багатьох відомих брендів. На вибір у каталозі представлені мотоблоки різних класів та потужності, що поставляються з гарантією, за гарною ціною. За потреби надається кредит на лояльних умовах. Вибір можна зробити самостійно після уважного ознайомлення з характеристиками онлайн-каталогу або за допомогою консультанта.

Для яких робіт підходить мотоблок?

Мотоблоки в Харкові можна застосовувати для тих же робіт, що й трактори:

  • підготовка ґрунту до посадки, його культивація;
  • закладання посівного матеріалу та добрив;
  • розпушування, прополювання, підгортання;
  • полив та обробка засобами від комах, шкідників, бур'янів;
  • аерація;
  • збирання врожаю.

Якщо потенціалу потужності двигуна мотоблока є достатньо, тобто можливість агрегатувати не тільки навісне обладнання, а й причепи. Так мотоблоки можна застосовувати у Харкові ще разноплановіше.

Як правильно купити мотоблок у Харкові за характеристиками?

Залежно від того, планується використовувати мотоблок при веденні сільського господарства та підключати до нього культиватор, ґрунтофрезу, або буде більш універсальна експлуатація, у тому числі й для перевезення вантажів, виконання комунальних робіт, визначається відповідний клас техніки та її потужність. Не завжди рентабельно брати важкі мотоблоки, у яких двигун працює на дизелі. Звичайно, така техніка більш ефективна та продуктивна. Однак і обслуговування обійдеться дорожче, як і витрати на заправку палива будуть вищими. Тому, якщо площа городу всього 10-20 соток, краще купити бензиновий мотоблок з 3-4 передачами, повітряним охолодженням. Ціна такої техніки буде нижчою, ніж дизельною, а функціонала буде цілком достатньо для зазначеного спектру робіт.

Дизельні моделі, у пристрої яких сухе дискове зчеплення, є валом відбору потужності, тягове зусилля відповідає 9-13 к.с. — це професійні машини важкого класу масою до 180 кг. Вони допоможуть значно швидше та якісніше виконувати весь цикл сільськогосподарських робіт із мінімальними витратами часу та людських працересурсів. 

Кілька менших запасів потужності мають середні мотоблоки. Кількість доступних для агрегатації наважок обмежена порівняно з технікою важкого класу. Однак для приватного застосування у Харкові саме такі мотоблоки будуть оптимальними.

Якого виробника купити мотоблок?

АГРОМОТО пропонує добрий асортимент, в якому представлені китайські мотоблоки. Відмінні відгуки має продукція Форте, ДТЗ, Мотор Січ, Вейма, Кентавр, Зубр, Бізон, Садко. Тривалість гарантії, залежно від бренду та модифікації, становить 12 або 24 місяці.