Мотоблоки у Кропивницькому

Мотоблоки Кропивницький

Кожен власник земельної ділянки намагається раціонально її використовувати, для цього вирощуються різні культурні рослини з метою особистого застосування або для комерційного продажу. У жодному разі без спеціальної тягової техніки, обладнання та інструментів обійтися не вдасться, інакше доведеться витрачати багато особистих фізичних сил, часу, а результат може не відповідати очікуванням. Щоб вирішити всі проблеми з обробітком землі та доглядом за культурними рослинами, достатньо купити мотоблок — у Кропивницькому така техніка представлена ​​у широкому асортименті в інтернет-магазині АГРОМОТО. Тут пропонуються вигідні ціни, офіційна гарантія популярних у всьому світі виробників, а також індивідуальні умови на кредит, розстрочку.

Чому вигідно купити мотоблок?

Незалежно від того, в яких масштабах планується сільськогосподарська діяльність у Кропивницькому, необхідно одразу зрозуміти, що рентабельніше. Мотоблоки вибирають такі переваги:

  • компактні габарити;
  • оптимальна потужність;
  • можливість замовити техніку, яка повністю відповідає за функціоналом завданням, які мають виконуватися;
  • легкість та простота агрегатації з різними навісними знаряддями, причепами;
  • економна витрата палива;
  • простість та практичність обслуговування.

Всі мотоблоки, які представлені у продажу в інтернет-магазині спецтехніки АГРОМОТО, мають відмінний запас робочого ресурсу. Вони витривалі, надійні, не потребують постійного ремонту, комфорти та зручні, досить ефективні та продуктивні при використанні. Залежно від того, який саме клас обраний, є можливість агрегатувати до мотоблоку культиватор, борони, плуги, ґрунтофрези та інші навішування. Середні та важкі мотоблоки є універсальними та підходять для того, щоб здійснювати у Кропивницькому повний цикл сільськогосподарських робіт, включаючи аерацію, культивування ґрунту, розпушування, внесення посівного матеріалу, закладення добрив, підгортання, полив, добрива, видалення бур'янів, знищення шкідників, збирання врожаю. За потреби мотоблоки можна купити в Кіровоградській області та для того, щоб виконувати нескладні комунальні роботи, наприклад, очищення території від сміття, снігу.

Які є у продажу мотоблоки?

Щоб правильно зорієнтуватися в усьому асортименті представленої техніки, спочатку потрібно уточнити клас. Від цього залежить, яким буде показник потужності двигуна мотоблока. Якщо потрібно обробляти нескладні ґрунти, виконувати прості роботи в рамках приватного сільського господарства з городом на 10-20 соток, підійде легкий мотоблок на 3-5 к.с. з повітряним охолодженням.

Техніку з потужністю від 5 до 13 к.с. вибирають більш уважно, тому що вона вже має серйозніший функціонал. У пристрої такого мотоблока буде сухе зчеплення, більша кількість передач у КПП. Це переважно дизельні мотоблоки, які є витривалішими, надійнішими, здатними легко переносити інтенсивний режим експлуатації. Вони також передбачено ВОМ. Через нього здійснюється підключення навісних знарядь з різним призначенням та принципом дії, завдяки чому не допускається зниження ефективності виконання робіт та втрата тягового зусилля. Однак і ціна такого мотоблоку буде вищою, що варто враховувати, плануючи купити таку техніку для довгострокового використання.