Бульдозери

 Бульдозери: види, характеристики і виробники

Така спецтехніка як бульдозери застосовується для пошарової розробки, планування і переміщення грунту на короткі дистанції. Також важкі машини використовують для допоміжних робіт у будівництві, меліорації та гірничо-видобувній галузі. Область застосування і функції безпосередньо перетинаються з тяговим класом і потужністю спецтехніки. Купити бульдозер в Україні з гарантією від відомих виробників можна в АГРОМОТО. Вигідні умови покупки і доставка по всій Україні забезпечені.

Застосування спецтехніки в Україні

 
Залежно від продуктивності бульдозери можна використовувати для легких будівельних робіт і великих обсягів в складних умовах. Для розпушування грунту, наприклад, рекомендується більш прості машини. У той час як при цілорічному промерзанні землі потрібно бульдозер тягового класу від 25 і вище. Найпотужніші важкі машини з відвалом мають тяговий клас 30-35. Ця Спецтехніка найчастіше виробляється брендами преміальної якості, що впливає і на вартість.
 

Які бувають різновиди бульдозерів?

 
Більшість важких машин виробляються на гусеничному ходу. Набагато рідше можна зустріти спецтехніку на колісній базі, яка застосовується для допоміжних робіт і в якості заміни автогрейдерів. Колісні бульдозери відрізняються високою потужністю і хорошою прохідністю. За допомогою них забезпечується підготовка з'їзду і планування траси. Ще один момент, за яким класифікують бульдозери це тип відвалу. Ця Спецтехніка комплектується такими відвалами:
 
Прямий відвал. Це лобовий лист, який зігнутий по вертикалі і прямий по горизонталі. Є варіанти з бічними щитками поворотною і неповоротною функцією. Легкий клас бульдозерів, як правило, відрізняється першим варіантом. Моделі для твердих і мерзлих грунтів комплектуються неповоротним відвалом зі щитками. Є можливість регулювання кута поздовжнього нахилу.
Сферичний відвал. Це поєднання лобового і бічних листів, розміщених під кутом 25 градусів. Завдяки такому відвалом можна значно зменшити втрати грунту. Тому бульдозери з такою конструкцією часто застосовуються при транспортуванні сипучих і розпушених грунтів.
Напівсферичний відвал. Універсальний варіант, по функціональності який поєднує в собі обидва попередніх. Управління ним набагато комфортніше і простіше.
Спеціальні відвали. Для розширення функціоналу бульдозери можуть комплектуватися навісним обладнанням: укісниками, розширювачами, модифікаціями для вугілля і побутових відходів. Також можна купити бульдозер-екскаватор, який одночасно укомплектований відвалом для сипучих матеріалів і ковшем зворотної лопати.
Купити бульдозер Caterpillar в Україні
Найбільш затребуваними і надійними вважаються важкі машини з відвалом від Caterpillar. Бульдозери відрізняються високою продуктивністю, якісною збіркою і відносяться до преміального сегменту. Купити бульдозер в Україні Новий можна в АГРОМОТО за найвигіднішими в Інтернеті цінами.
 
Чому купувати у нас:
  • Найнижчі ціни в Інтернеті;
  • Доставка по всій Україні;
  • Гарантія та сервісне обслуговування надається;
  • Можливість оплати готівковим і безготівковим способом, в кредит або в розстрочку;
Проконсультуємо по вибору агротехніки і порекомендуємо оптимальний варіант під ваш запит і бажаний бюджет.