Картоплекопач мінітрактора

У століття високих технологій сільськогосподарські роботи як і раніше вимагають чималих затрат ручної праці. Добре, коли мова йде про невеликий дачній ділянці (фізична праця в розумних кількостях навіть корисний), а якщо у вашому розпорядженні пристойних розмірів фермерське господарство? Для робіт на землі слід обзавестися, як мінімум, мотоблоком або мотокультиватором, а так само всіляких цільовим навісним обладнанням.

Прибирання коренеплодів - одна з найбільш трудомістких сільгоспробіт. Рекомендуємо купити картоплекопалку для мотоблока: навіть сама проста і доступна за ціною модель істотно підвищить продуктивність праці, мінімізувавши втрати часу і сил. За допомогою її можна збирати врожай не тільки картоплі, але і інших коренеплодів: моркви, буряка, редьки, цибулі і так далі.

Картоплекопач на мотоблок кріпиться через одноточечное кріплення. Саме таким типом зчіпки оснащується і більшість моторакторов (не плутати з міні-тракторів!), Виготовлених на базі мотоблоків. Це і найбільш поширені китайські мототрактора, і моделі інших виробників. Як правило, тип зчіпки уніфікований, і навішування одного бренду в 8 з 10 випадків підходить до мотоблока іншої марки. Наприклад, картоплекопач для мотоблока «Форте» може бути виготовлена практично будь-яким іншим виробником з Піднебесної.

Але перед тим як купити картоплекопалку до мотоблока, доцільно уточнити цей момент у менеджера «Агромото».

Віялова картоплекопач

Найпростіша картоплекопач для мотоблока зовні нагадує віяло. Екскаватори цього типу називають віяловими, стрілчастими, універсальними, «дельфінами» і так далі. Конструкція настільки проста, що в ній просто нема чому ламатися, так що термін служби віялових копалок вимірюється десятиліттями.

Візуально стрельчатая копалка нагадує окучник з привареними до нього металевими прутами, спрямованими назад і вгору. Та й процес роботи візуально нагадує підгортання: оператор аналогічним чином веде обладнання по міжряддю. Окучник проникає в грунт на глибину 10-15 см, витягує картопля і направляє на прути, де він так-сяк очищається.

До переваг віяловій картоплекопачів до мотоблока можна віднести:

  • Простоту конструкції. Як говорилося вище, цей пристрій трохи складніше лопати, що практично начисто виключає поломки.
  • Універсальність. Стрілчаста копалка може інтегруватися з будь-яким мотоблоком. Більш того: вона не вимагає наявності ВВП, тому з нею можна працювати і на мотокультиватори.
  • Доступна ціна. Купити картоплекопалку на мотоблок цього типу може дозволити собі навіть дачник-пенсіонер.

Серед недоліків конструкції варто відзначити:

  • Відносно невисоку продуктивність (охоплення ряду - не більше 20 см в ширину).
  • Необхідність в додатку значних фізичних зусиль.
  • Втрати 10-15% врожаю (втім, при ручному копанні ріжеться ще більше бульб).
  • Неможливість вибіркової копки (ряди можна викопувати лише послідовно).
  • Труднощі при роботі по важкому вологому ґрунті.

Грохотного картоплекопач до мотоблока

Вібраційна або грохотного картоплекопач до мотоблока є якісним кроком вперед в порівнянні з попереднім варіантом. Її конструкція у всіх втіленнях передбачає наявність лемеші, який врізається в грунт, захоплюючи шари разом з бульбами, і гратчастого столу-піддону, куди подаються коренеплоди. Під дією вібрації відбувається очищення коренеплодів, так що за копалкою вони укладаються на ґрунт готовими до збору і зберігання.

Грохотного картоплекопач до мотоблока має масу переваг:

  • Глибина проникнення лемеші в грунт досягає 25 см при ширині захвату до 40 (буває і більше) см.
  • Викопується до 98% коренеплодів.
  • Бульби мало пошкоджуються при копанні і очищення.
  • Фізичні витрати при роботі не дуже значні при високій продуктивності.

Найбільш значними недоліками конструкції є:

  • Значна вібрація. Вона передається на мотоблок, а через нього - оператору, що створює певні складності в управлінні і особистий дискомфорт. Особливо яскраво цей недолік виражений в одноексцентрікових моделях, в більш досконалих двухексцентрікових варіантах воно зведене до мінімуму.
  • Можливість агрегації тільки з середніми і важкими мотоблоками з обов'язковою наявністю ВВП.
  • Остаточно висока ціна. При обробці невеликої ділянки витрати на придбання пристрою і ПММ просто не окупляться.

Картоплекопач для мотоблока транспортерная

Перед нами ще один крок назустріч прогресу. Транспортерна картоплекопач для мотоблока - це, мабуть, найкраще, що може запропонувати галузева промисловість на даний момент. В даному випадку мова йде про досить складному, але дуже продуктивному пристрої, агрегує з найпотужнішими мотоблоками і мототракторамі.

Робочим елементом більшості моделей, як і в попередньому випадку, є леміш. На дворядні моделі встановлюється два або навіть три лемеші. Леміш крають шар грунту на глибину до 30 см, подає його на транспортерну стрічку, де під час просування назад коренеплоди очищаються від залишків грунту і гички.

У найбільш просунутих конструкціях наявні всілякі навороти, що покращують продуктивність та підвищують комфортність роботи: якісні м'які ролики під стрічкою, захист всіх рухомих деталей, еліптичний встряхиватель і інші приємні і потрібні «дрібниці».

Серед переваг картоплекопачів для мотоблока транспортерного типу слід відзначити:

  • Рекордну продуктивність щодо копалок для мотоблоків інших типів.
  • Практично безшумну роботу і відсутність вираженої вібрації.
  • Можливість роботи на самих важких грунтах в інтенсивному режимі.
  • Збір врожаю практично дочиста при мінімальному пошкодженні бульб.
  • Швидку окупність при обробці великих площ.

Серед недоліків транспортерних копалок можна виділити тільки високу ціну і вимогливість до потужності мотоблока.

Де купити картоплекопалку для мотоблока?

Купити картоплекопалку для мотоблока в Україні за найпривабливішою ціною можна в компанії «Агромото». У вашому розпорядженні:

  • Маса різноманітних навісних пристроїв для мотоблоків, мото- і мінітракторів будь-яких типів.
  • Тільки якісні моделі, що пройшли сертифікацію, від виробників зі світовим ім'ям.
  • Докладні професійні консультації щодо вибору сільгосптехніки і устаткування.
  • Безкоштовна доставка придбаної техніки по всій території України.
  • Гарантійний ремонт і сервісне обслуговування з використанням оригінальних запчастин і вузлів.
  • Найпривабливіша цінова політика, знижки для оптових партнерів і постійних клієнтів.
  • Розрахунки в готівковій та безготівковій формі, в гривнях і доларах США, можливість придбання сільгосптехніки в кредит.

Картоплекопач для мотоблока, купити яку ви можете вже зараз, стане вашою вірною і продуктивної помічницею при збиранні врожаю будь-яких коренеплодів!

Доставляємо техніку без передоплати у Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари.