Причепи для мототрактора та мотоблока

Уже не перший рік мототрактори і мінітрактори витісняють з ринку звичні нам великогабаритні трактори. Це не дивно, весь їх вартість дешевше і вони повністю підходять для роботи в сільському господарстві. Це впливає і на асортимент навісного обладнання: у продажу з'явився причіп на мінітрактор і мототрактор. Якщо оснастити мототехніку таким причепом, Ваша машина стане універсальним помічником в господарстві. Використання причепів в домашньому господарстві дозволяє перевозити вантажі набагато швидше, прикладаючи до процесу мінімум зусиль.

Ще причепи застосовують не тільки в аграрному, а й в комунальному господарствах. Вони відрізняються високою міцністю і маневреністю, незалежно від умов. Купівля причепа дозволить скоротити Ваші витрати на транспортування, заощадить час і сили.

 

Напівпричіп і причіп: в чому відмінності? типи причепів

 

Існує кілька видів причіпного обладнання:

  • Головною відмінністю причепа від напівпричепа є наявність двох осей. Якщо від'єднати напівпричіп від трактора, його можна буде поставити в стійке положення тільки за допомогою стоянкових опор. Для домашнього господарства досить одноосного причепа. Він легше, витримує вагу в кілька тонн і відрізняється високою прохідністю. Одноосний причіп на мінітрактор ціна Вас обов'язково порадує! Такі моделі завжди коштують дешевше.
  • Вантажні причепи (двовісні і тривісні) витримують навантаження до півсотні тонн. Вони більш стійкі, що не розгойдуються під час їзди по поганих дорогах. Іноді такі причепи оснащуються гальмівною системою.
  • Крім того, існує безліч модифікацій звичної нам моделі причепа. У наш час існують бортові, бочкові і самосвальні причепи. Самосвальні підходять для роботи з сипучими матеріалами. Перевагою є можливість автоматичного розвантаження - відбувається підняття причепа і вміст з нього висипається. Бортовий ж причіп більше підходить для упакованого вантажу.
  • Ідеальним варіантом для міні-тракторів середньої і високої потужності є двовісний причіп самосвальной конструкції. Він підходить для перевезення самих різних вантажів, у тому числі важких, а автоматична вивантаження прискорює процес його використання.

 

Як вибрати причіп на мототрактор?

 

При виборі причепа, обов'язково зверніть увагу на його сумісність з Вашої мототехникой і на мінімальну потужність, яка необхідна мото- або мінітракторів для роботи з причепом. На цей показник впливають вага, габарити і вантажопідйомність - параметри, які Ви можете підібрати для себе, відповідно до спектром завдань, які стоять перед Вами.

Не варто звертати увагу тільки на марку виробника, тому як на аграрному ринку України з'являється все більше обладнання маловідомих виробників, яке коштує дешевше, але за якістю може скласти конкуренцію іменитим брендам.

 

Для чого використовують причепи в сільському господарстві?

 

У сільськогосподарській сфері причіп мінітрактор використовують для перевезення:

  • зерна;
  • добрив;
  • врожаю;
  • сіна;
  • сміття;
  • будівельних матеріалів.

 

Де купити причіп на мінітрактор в Україні за вигідною ціною?

 

Інтернет-магазин Агромото пропонує доступні ціни на мототехніку і навісне обладнання самих різних виробників: як українських, так і зарубіжних. Все обладнання має сертифікати якості, на нього поширюється гарантія.

Щоб купити причіп на мінітрактор, Вам потрібно оформити замовлення на сайті або в телефонному режимі, зв'язавшись з нашим менеджером. Доставка агрегату здійснюється в найкоротші терміни українськими кур'єрськими службами. У разі купівлі навісного обладнання разом з міні-тракторів, доставка здійснюється безкоштовно.