Плуги для мототрактора та мотоблока

Плуг - це не нове, модне винахід фахівців, це незамінний агрегат, який використовується в сільському господарстві вже сотні років. До сих пір плуги не втрачають своєї актуальності, це сприяє тому, що конструктори донині працюють над удосконаленням даного обладнання. За допомогою плуга Ви легко проведете оранку ґрунту. Сьогодні Ви можете вибрати конструкцію плуга в залежності від способу обробки землі і типу грунту, на якій Вам необхідно його використовувати.

Плуг на мототрактор легко агрегатується і до малопотужної техніки (12 кінських сил). У цьому випадку фахівці рекомендують вибирати обладнання, ширина захвату якого до 70 см. А ось більш потужна техніка, наприклад, 24 кінських сили і більше, може використовувати плуги з шириною захвату до 150 см. Подібні обмеження існують для того, щоб бути впевненим, що техніка зможе тягти за собою навіс і якісно орати землю на тій глибині, яка Вам потрібна.

 

Стандартна конструкція плуга

 

Лемішні плуги вважаються донині найпоширенішими. Такі плуги використовували ще наші предки, але й сьогодні ми нерідко зустрічаємо їх на полях. Звичайний плуг складається з двох лемешів. Один піднімає землю на поверхню, а другий дробить її і подрібнює. Плуг необхідно вибирати в залежності від типу грунту. Наприклад, якщо грунт на Вашій ділянці суха, для її обробки знадобляться гострі і потужні ножі. Для більш м'якою грунту підійде модель простіше, а значить бюджетні. Чим більше корпусів у навісу, тим більшою потужністю повинен володіти Ваш мототрактор Плуг широко застосовується в будь-якому господарстві, як в малому домашньому, так і не великих підприємствах.

 

Які бувають сучасні плуги на мототрактор?

 

  • Роторні плуги

Роторний плуг оснащений декількома лемехами. Він підключається до валу відбору потужності, що значно полегшує роботу техніки і робить його незалежним від руху мотоблока або трактора. Така конструкція відрізняється високою продуктивністю, що дозволяє швидко і якісно обробити землю.

  • Оборотні плуги

Оборотний плуг оснащений двома комплектами лемешів, дзеркальної конструкцією. Вони закріплюються на нерухомій рамі. Оборотні плуги якісно подрібнюють землю і дозволяють отримати дуже гладку оранку без борозен і гребенів.

  • Дискові плуги

Головна складова такого плуга - сферичні диски. Їх діаметр може бути різним, але принцип роботи завжди один: рухливі диски обертаються, що дає можливість легко обходити перешкоди під час оранки. Дисковий плуг завжди застосовують для оранки нових полів, де застосування інших видів плугів неможливо. Його найчастіше використовують на важких грунтах, для видалення бур'янів і пожнивних залишків.

Плуг на мототрактор ціна залежить від його типу, технічних характеристик, ширини обладнання і, звичайно, виробника. Найбільш бюджетними моделями є китайські плуги.

 

Де купити навісний плуг на мототрактор за хорошою ціною?

 

Вибір якісного і функціонального навісного обладнання не менш важливий, ніж вибір самого мото- або минитрактора. Якісний агрегат буде служити Вам роками, незважаючи на невисоку вартість.

Якщо Ви всерйоз збираєтеся купити плуг на мототрактор, звертайтеся тільки до офіційних постачальників, які мають необхідні сертифікати якості. В Україні таким імпортером є інтернет-магазин Агромото, який вже багато років співпрацює і з українськими, і з іноземними виробниками.

У будь-якому випадку, придбання плуга - це правильне рішення! Тому як дане обладнання робить глибокий перекоп якісно і швидко, і, в той же час, дозволяє Вам економити свої сили і час.